2021-08-12

Oto wszystkie pary 12. edycji „Tańca z Gwiazdami”

0

Kto zdobędzie Kryształową Kulę w rozrywkowym show Telewizji POLSAT? Pary: Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, Łukasz „Juras” Jurkowski i Wiktoria Omyła, Izabela Małysz i Stefano Terrazzino, Denis Urubko i Janja Lesar, Radek Liszewski i Lenka Klimentova, Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski, Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz, Fit Oldboy i Paulina Biernat, Sylwia Bomba i Jacek Jeschke, Kajra i Rafał Maserak. Oglądaj od 30 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05!

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na IPLA.TV.

Nowy dzień emisji, nowy juror - Andrzej Piaseczny i nowa prowadząca - Izabela Janachowska, ale te same wielkie emocje. 12. edycja „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” to przede wszystkim rywalizacja dziesięciu par na najgorętszym parkiecie w Polsce. Co tydzień będą one zabiegać o głosy publiczności i najwyższe noty. Celem upragniona Kryształowa Kula. Kto wygra?

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz
Rozpoczynająca swoją karierę w modelingu i aktorstwie córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka w parze z rewelacyjnym tancerzem. Michał Bartkiewicz w swoim debiucie zdobył Kryształową Kulę. Ich siłą jest młodość i spontaniczność.

Łukasz „Juras” Jurkowski i Wiktoria Omyła
Jeden z prekursorów MMA w Polsce i współprowadzący „Ninja Warrior Polska” za partnerkę ma młodą tancerkę, która także uwielbia sportową rywalizację. Oboje są przyzwyczajeni do wyczerpujących treningów. Jakie będą ich efekty?

Izabela Małysz i Stefano Terrazzino
Żona wybitnego sportowca z dwukrotnym zwycięzcą programu. Połączenie góralskiego i włoskiego temperamentu. Izabela Małysz w domu ma cztery Kryształowe Kule, które w skokach narciarskich zdobył jej mąż Adam. Czy Stefano Terrazzino pomoże powiększyć kolekcję małżeństwa?

Denis Urubko i Janja Lesar
Wybitny himalaista i instruktor wspinaczki przyzwyczajony jest samotnych wypraw. W przygodzie na parkiecie „Tańca z Gwiazdami” musi podążać za wskazówkami trenerki. Trafił w doskonałe ręce - Janja Lesar to doświadczona tancerka, która triumfowała w 10. edycji show.

Radek Liszewski i Lenka Klimentova
Gwiazda disco polo, która dzięki piosence „Ona tańczy dla mnie” zyskał ogromną popularność. Teraz przyszedł czas, aby samemu spróbować sił w tej dyscyplinie. Za naukę kroków odpowiada piękna i uśmiechnięta Lenka Klimentova. W jakich humorach będą, gdy zakończy się weekend i przyjdzie czas rywalizacji?

Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski
Popularna influencerka, którą internauci uwielbiają za naturalność i szczerość. Otwarcie przyznaje, że udział w programie jest spełnieniem jej marzeń. W roli partnera debiutujący w show Jakub Lipowski, który podobnie jak ona jest wulkanem pozytywnej energii.

Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz
Odważny starszy aspirant Kuba Roguz z serialu „Gliniarze” to na co dzień cieszący się każdą chwilą Piotr Mróz. Nawet podczas wyczerpujących treningów, które prowadzi Hanna Żudziewicz. Na pewno nie zabraknie im pasji i zaangażowania. Dokąd ich to zaprowadzi w 12. edycji „Dancing with the Stars”?

Fit Oldboy i Paulina Biernat
67-letni Wojciech Węcławowicz udowodnił wszystkim, że jest zdolny do wielkich rzeczy. Nie boi się nowych sportowych wyzwań i jego kolejnym celem jest ekspresowa nauka tańca. O jego przemianę dba również uwielbiająca inspirować innych Paulina Biernat.

Sylwia Bomba i Jacek Jeschke
Sprzed telewizora na parkiet! Sylwia Bomba stała się popularna dzięki pogodnemu usposobieniu i zabawnym komentarzom. Jednak doskonale wie, że „Taniec z Gwiazdami” wiąże się z ciężką pracą na sali treningowej. Dlatego cieszy się, że jej partnerem jest wymagający i mierzący wysoko Jacek Jeschke.

Kajra i Rafał Maserak
Piosenkarka i aktorka tak jak mąż Sławomir przyjęła zaproszenie do programu. Magdalena Kajrowicz-Zapała poznała już ekipę show dzięki gościnnym występom wokalnym i ma nadzieję, że czeka ją wiele wspólnych spotkań. Na to liczy także Rafał Maserak, który czeka na upragnioną Kryształową Kulę.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 30 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

CZYTAJ WIĘCEJ o „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”:

Andrzej Piaseczny: W TVP aż o nim huczy! Gwiazda „The Voice of Poland” wyjawiła coś niebywałego!
Krzysztof Ibisz z żoną poleciał w podróż poślubną! „Ledwo zmieścili to w kalendarzu”
Izabela Małysz dziękuje Adamowi. Post komentuje Justyna Żyła
Paulina Sykut-Jeżyna wyznaje szczerze: „Zawsze byłam blisko Kościoła”
Oliwia Bieniuk ukryła to przed tatą! Jak zareagował?

Regulamin Bielenda

Komentarze