2021-07-27

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska blisko... katastrofy

0

Prowadzący „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” z żoną w poszukiwaniu wakacyjnych przygód. Fani duetu, którzy śledzą ich media społecznościowe oraz kanał na YouTube wiedzą, że w wolnym czasie doskonale się bawią. Z przymrużeniem oka, szerokim uśmiechem i ogromnym dystansem, choć... oczywiście zawsze blisko. Jak to w kochającym się małżeństwie. Bo Dowbory Be Happy. Co się tym razem u nich wydarzyło?

Wolny weekend (prawie cały), słoneczna pogoda, wyśmienite nastroje i mnóstwo niespodziewanych emocji. „Czy współpraca z małżonkiem zawsze musi się źle skończyć? Nawet jeśli wszystko uda się zrobić, to zawsze musi być chociaż jakaś mała awanturka. Tym razem ktoś się musiał nieźle narobić, by polansować mógł się ktoś. Chyba nie macie wątpliwości, kto był kim w tym układzie?!” - napisał Maciej Dowbor w jednym z postów przed wyprawą z Portu Czerniakowskiego do Mikołajek. Wcześniej trzeba było tylko wykonać jedno zadanie…

Potem było już tylko lepiej. „Zapowiada się niezła przygoda. Całe Mazury nasze” - skomentował Maciej Dowbor zdjęcia na łódce.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maciej Dowbor (@maciej_dowbor)

Każda chwila jest dobra, żeby nabrać energii do dalszej pracy. Nawet jeśli w wakacje nie ma ich zbyt wiele. Pozdrawiamy!

Zwiastun 15. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”:

15. edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo od 10 września w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze