2021-07-26

Festiwal Kabaretu Koszalin 2021: Stacja Pcim. Jest rozkład!

0

Zapraszamy na jedno z najpopularniejszych wydarzeń kabaretowych w Polsce. Po rocznej przerwie doskonale znana widzom Polsatu impreza wróciła do kalendarza. Uwielbiają ją nie tylko wierni fani, ale również występujący tam artyści i zespoły. To oczywiście zasługa wyjątkowej publiczności i gospodarza, którym jest Koń Polski. XXVI Festiwal Kabaretu Koszalin 2021, czyli „Stacja Pcim” w sobotę 31 lipca na żywo w Polsacie.

Festiwal Kabaretu Koszalin to niezmiennie gwarancja świetnej zabawy, a jednocześnie refleksji nad bieżącymi wydarzeniami. Miłośników żartów i dobrego humoru nie trzeba specjalnie namawiać. Co przygotowano w tym roku? Niespodzianek z pewnością nie zabraknie. Warto dodać, że koszaliński amfiteatr przeszedł gruntowną modernizację i jest jednym z najpiękniejszych obiektów tego typu w naszym kraju.

Tematem przewodnim XXVI edycji jest „Stacja Pcim”, skąd mieszkańcy tłumnie ruszają w Polskę, żeby zrobić karierę i osiągnąć wielki sukces. Dochodzi tam do wielu zaskakujących sytuacji, dopełnionych przewrotnym finałem. Na koszalińskiej scenie znalazło się miejsce dla czołówki polskiego kabaretu. Na rozkładzie jazdy są: Neo-Nówka, Kabaret Młodych Panów, Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Jurki, Rak, Chyba i gospodarze - Kabaret Koń Polski.

  

„Festiwal Kabaretu Koszalin 2021: Stacja Pcim” w sobotę 31 lipca od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze