2021-07-22

Hanna Żudziewicz i kolejny cel w „Dancing with the Stars”

0

Kto skorzysta z jej pasji oraz bogatego doświadczenia w 12. edycji show Polsatu? Ostatnio dała mnóstwo emocji w duecie z Sylwestrem Wilkiem, rozkochując widzów, potem rezygnując w trakcie z powodu kontuzji partnera, a następnie niespodziewanie wracając na parkiet. Hanna Żudziewicz nie spoczywa na laurach, a swoją sumiennością i ambicją jest gotowa stworzyć u swego boku nowego bohatera „Tańca z Gwiazdami”.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na IPLA.TV.

Posiada najwyższą taneczną klasę „S” w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Hanna Żudziewicz to mistrzyni tańców standardowych na turniejach tanecznych w Polsce i Rumunii. Wygrała trzy największe turnieje tańca na świecie w kategorii do 21 lat: Blackpool, UK, International. W 2019 roku została Mistrzynią Europy ShowDance, a w 2020 Mistrzynią Polski Par Zawodowych razem z Jackiem Jeschke.

Najbardziej interesuje ją psychologia sportu i po zakończeniu kariery tanecznej, właśnie w tym kierunku chciałaby się rozwijać. Lubi poznawać nowe kultury i języki. Biegle włada angielskim, niemieckim, rosyjskim i rumuńskim. Udział w „Tańcu z Gwiazdami” zawsze daje jej potężną dawkę energii do kontynuowania kariery zawodowej.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Jest zwyciężczynią szóstej edycji programu. Po Kryształową Kulę sięgnęła z aktorem Robertem Wabichem. Jej partnerami w konkursie w Polsacie byli również: Mateusz Banasiuk, Robert Koszucki, Marcin Najman, Izu Ugonoh, Adam Małczyk oraz Sylwester Wilk. Jakich wyników można się po niej spodziewać jesienią 2021 roku?

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od września w poniedziałek o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Komentarze