2021-07-22

„Dancing with the Stars”: Jacek Jeschke w 12. edycji show

0

Utytułowany tancerz z kolejną gwiazdą na najsłynniejszym parkiecie w Polsce. Czy jesienią 2021 roku powtórzy swój wynik z debiutanckiego sezonu? Wielokrotny Mistrz Polski ponad pięć lat od zdobycia Kryształowej Kuli ma kolejną szansę na prestiżowe trofeum. Występy w „Tańcu z Gwiazdami” są dla Jacka Jeschke doskonałą okazją do realizowania się jako trener, który równie mocno dba o stronę techniczną, jak i rozrywkową.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na IPLA.TV.

Posiada najwyższą taneczną klasę „S” w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Może poszczycić się wieloma osiągnięciami na arenie międzynarodowej. Jest Wicemistrzem Świata oraz Mistrzem Europy w stylu standardowym w kategorii Youth, wygrał również trzy największe turnieje tańca na świecie w kategorii do 21 lat: Blackpool, UK, International. Do jego największych sukcesów należy m.in. Mistrzostwo Europy Show Dance osiągnięte w 2019 roku. W 2020 roku razem z Hanną Żudziewicz sięgnęli po Mistrzostwo Polski Par Zawodowych.

W wolnych chwilach Jacek Jeschke interesuje się sportem, a szczególnie piłką nożną. Udział w „Dancing with the Stars” traktuje jako wyzwanie. Każdej kolejnej partnerce w programie chciałby zaszczepić miłość do tańca i pokazać jej, że to nie tylko sztuka, ale też dobra zabawa i wspaniała odskocznia od codziennych obowiązków.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Przed 12. edycją wziął udział w show czterokrotnie. Już w debiucie, w piątej edycji, razem z Anną Karczmarczyk zdobyli Kryształową Kulę. Potem partnerowały mu Ewa Błachnio, Paulina Chylewska, Barbara Kurdej-Szatan oraz Milena Rostkowska-Galant. Jak daleko awansuje z nową gwiazdą?

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od września w poniedziałek o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Komentarze