2021-07-21

„Taniec z Gwiazdami”: Rafał Maserak ma coś do zdobycia

0

W Polsacie trzy razy docierał do finału, więc może tym razem uda mu się go wygrać. Po jedenastu emocjonujących sezonach „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” jest z pewnością jednym z najbardziej rozpoznawalnych tancerzy show, ale dotychczas nie udało mu się sięgnąć po Kryształową Kulę. Jak potoczy się rywalizacja w 12. edycji i czy Rafał Maserak z nową partnerką sięgnie po nagrodę główną?

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na IPLA.TV.

Rafał Maserak posiada najwyższą taneczną klasę „S” w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Trzy razy był wicemistrzem Polski w obu z nich, a do tego dwa razy wicemistrzem w tańcach latynoamerykańskich. Zwyciężał lub docierał do finałów turniejów zagranicznych: Gold Master we Włoszech, Paris Open we Francji, Austrian Open w Austrii, Russian Open w Rosji. Reprezentował Polskę na międzynarodowych festiwalach tańca w Blackpool, German Open, International, UK, czy Allassio.

Na co dzień wulkan energii, pasji i zaangażowania. Prywatnie szczęśliwy tata małego Leonarda, a zawodowo poszukiwacz nowych wyzwań. W czym sprawdził się już Rafał Maserak? Podczas Festiwalu Weselnych Przebojów był mężem Eli Romanowskiej, jako zawodnik uczestniczył w „Ninja Warrior Polska”, wygrał specjalną edycję „Top Chef. Gwiazdy od kuchni”, współprowadził Sylwestrową Moc Przebojów, a także doskonale odnalazł się na planie serialu „Pierwsza miłość” w roli… aktora.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Na parkiecie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w Polsacie partnerowały mu: Joanna Moro, Marcelina Zawadzka, Julia Pogrebińska, Anna Cieślak, Elżbieta Romanowska, Olga Kalicka, Monika Mariotti, Angelika „Littlemooonster96” Mucha, Tamara Gonzalez-Perea, Joanna Lazer i Sylwia Lipka. Z kim będzie walczył o Kryształową Kulę w 12. edycji?

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 30 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

CZYTAJ WIĘCEJ o „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”:

Andrzej Piaseczny: W TVP aż o nim huczy! Gwiazda „The Voice of Poland” wyjawiła coś niebywałego!
Krzysztof Ibisz z żoną poleciał w podróż poślubną! „Ledwo zmieścili to w kalendarzu”
Izabela Małysz dziękuje Adamowi. Post komentuje Justyna Żyła
Paulina Sykut-Jeżyna wyznaje szczerze: „Zawsze byłam blisko Kościoła”
Oliwia Bieniuk ukryła to przed tatą! Jak zareagował?

 

Komentarze