2021-07-21

Janja Lesar w 12. edycji „Tańca z Gwiazdami”. Po kolejny sukces?

0

Ma już na koncie Kryształową Kulę, ale jest gotowa na następne wyzwanie. W jubileuszowym sezonie „Dancing with the Stars” w Polsacie razem z Damianem Kordasem sięgnęli po nagrodę główną. Udowodnili, że ciężka praca na treningach i pełne zaangażowanie przynoszą doskonałe efekty w każdym odcinku. Czy jesienią 2021 roku ceniona tancerka i choreografka powtórzy ten wynik z kolejnym tanecznym partnerem?

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na IPLA.TV.

Miała pięć lat, gdy zaczęła przygodę z tańcem. Talent i pasja doprowadziły ją do zwycięstw w prestiżowych turniejach: British Open w Blackpool, na mistrzostwach Słowenii w tańcach latynoamerykańskich i zapewniły jej finał mistrzostw świata w tańcach latynoamerykańskich. Publiczność podziwiała ją również w Teatrze Narodowym w spektaklu „Traviata”, Teatrze Studio Buffo w „I Move You” oraz filmie „Kochaj i tańcz”.

Jej tanecznymi partnerami w show Polsatu byli Dawid Kwiatkowski, Michał Koterski, Paweł „Popek” Mikołajuw, Sebastian Stankiewicz i Damian Kordas. Wiosną 2020 roku rozpoczęła 11. edycję w parze z Tomaszem Oświecińskim, ale po przeniesieniu jej na jesień - w związku z wybuchem pandemii - zrezygnowała z udziału z powodów osobistych. Jak daleko zajdzie tym razem?

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od września w poniedziałek o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Komentarze