2021-07-20

Relacje z Igrzysk Olimpijskich w Polsat Sport oraz Polsat News

Od 23 lipca w stolicy Japonii odbywają się Igrzyska Olimpijskie, a na antenach Polsat Sport i Polsat News zapraszamy na „Studio Tokio”. Program stworzony specjalnie z myślą o olimpijskiej rywalizacji, będzie emitowany dwa razy dziennie przez cały czas trwania imprezy.

„Studio Tokio” w Polsat Sport

Program rozpoczyna się codziennie o godz. 20:00. Paulina Chylewska, Justyna Kostyra, Aleksandra Szutenberg i Przemysław Iwańczyk każdego wieczora będą spotykać się z utytułowanymi sportowcami oraz cenionymi ekspertami. Meandry olimpijskiej rywalizacji widzom przybliżą stali eksperci programu, mistrzyni olimpijska z Atlanty oraz Sydney, Renata Mauer-Różańska oraz dwukrotny uczestnik igrzysk, wielokrotny medalista imprez lekkoatletycznych, Adam Kszczot.

Oprócz segmentu publicystycznego audycja transmitowana w Polsacie Sport zawierać będzie też element historyczno-edukacyjny. W programie znajdą się ponadto materiały wideo z olimpijskich aren w Tokio oraz relacje obecnych na miejscu reporterów: Tomasza Lejmana z Polsat News i Artura Gaca ze Sport.Interia.pl.

- Tegoroczne święto sportu odbędzie się bez udziału publiczności, ale Telewizja Polsat dołoży wszelkich starań, aby kibicom zgromadzonym przed telewizorami nie umknęło nic, co zazwyczaj jest widziane tylko z trybun. Wspólnie z redakcją Polsatu News oraz sportowej Interii wykorzystamy wszystkie techniczne dobrodziejstwa XXI wieku, aby umożliwić fanom sportu kontakt z idolami rywalizującymi na drugim końcu świata. Ze szczególną uwagą będziemy przyglądać się poczynaniom polskich siatkarzy, którzy tuż po igrzyskach powalczą o medale Mistrzostw Europy, w całości transmitowanych przez Polsat Sport - mówi Marian Kmita, Dyrektor ds. Sportu w Telewizji POLSAT.

Powtórki „Studio Tokio” będą emitowane w Polsat Sport Extra o godz. 22:05 oraz w Polsat Sport News o godz. 7:00 następnego dnia. W tym samym kanale przez cały czas trwania igrzysk o godz. 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 dostępne będą specjalne Flesze informacyjne poświęcone wydarzeniom z olimpijskich aren.

Po więcej informacji sportowych zapraszamy na POLSATSPORT.PL.

„Studio Tokio” w Polsat News

Stała pora emisji to godz. 17:30, ale program pojawi się na antenie także w formie tzw. „breaking news”, za każdym razem gdy na przykład reprezentant Polski zdobędzie medal. Wyniki polskich olimpijczyków, rekordy świata, ciekawostki i kuchnia igrzysk - to wszystko widzowie zobaczą w materiałach reporterów Polsat News.

- Po emocjach piłkarskich przyszedł czas na te związane z igrzyskami. Dlatego razem z naszymi przyjaciółmi z Polsatu Sport chcemy zapewnić widzom największą dawkę emocji i informacji z olimpijskich aren. Dzięki naszym reporterom widzowie będą mogli zobaczyć to wszystko w jednym miejscu i być na bieżąco z tym co się dzieje w Tokio. Najnowszy rekord świata, kolejny medal olimpijski Polaków, niecodzienne sytuacje. To wszystko zobaczą Państwo w Polsat News - mówi Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki w Telewizji POLSAT.

Wszystko po to, żeby widzowie byli na bieżąco z wydarzeniami, jakie mają miejsce na arenach igrzysk oraz w stolicy Japonii.

Po więcej informacji zapraszamy na POLSATNEWS.PL.

„Studio Tokio” codziennie od piątku 23 lipca o godz. 17:30 w Polsat News i o godz. 20:00 Polsat Sport.