2021-07-15

Adam Zdrójkowski uczestnikiem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

0

Popularny aktor młodego pokolenia kolejną gwiazdą 15. edycji muzycznego show. Adam Zdrójkowski pomimo młodego wieku posiada bogate doświadczenie. Czy pomoże mu podczas przygotowań do wymagających metamorfoz? Które z przemian zaskoczą jurorów i widzów? Jakie oceny otrzyma wcielając się największe gwiazdy muzyki z Polski i zagranicy? „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jesienią na antenie Telewizji POLSAT!

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na IPLA.TV.

Adam Zdrójkowski jest obecny w show-biznesie już od... ósmego roku życia. Na swoim koncie ma między innymi role w serialach, takich jak „Rodzina zastępcza” i „Pierwsza miłość”. Występuje również w filmach i udziela głosu w animowanych produkcjach.

W 2016 roku był uczestnikiem „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. W parze z Wiktorią Omyłą byli jednymi z faworytów do zdobycia Kryształowej Kuli, ale ostatecznie dotarli do ćwierćfinału. W czerwcu 2021 roku wraz ze swoją dziewczyną Wiktorią Gąsiewską i Patrykiem Cebulskim pokazywali kulisy Polsat Super Hit Festiwal w mediach społecznościowych stacji.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adam Zdrójkowski (@adam_zdrojkowski)

W jaki sposób Adam Zdrójkowski wykorzysta swoje umiejętności aktorskie i taneczne w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Jak odnajdzie się w poszczególnych metamorfozach? Odpowiedź jesienią w Polsacie!

15. edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo jesienią w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze