2021-06-09

„Miłość na pierwszą stronę”: Pierwsze zdjęcia z planu!

0

W rolach głównych Piotr Stramowski i Olga Bołądź. Kto jeszcze gra w nowej produkcji? Przedstawiamy pierwsze oficjalne zdjęcia z planu komedii romantycznej Polsatu. O czym jest film w reżyserii Marii Sadowskiej? Co wyróżnia go na tle innych? „Miłość na pierwszą stronę” trafi na ekrany kin w pierwszym kwartale 2022 roku.

O czym jest nowa komedia romantyczna Polsatu?
Ona jest zwykłą dziewczyną z sąsiedztwa, on najlepszą partią Rzeczpospolitej. Podobno przeciwieństwa się przyciągają, ale miłość bywa nieprzewidywalna. Szczególnie gdy zanadto interesują się nią inne osoby. „Miłość na pierwszą stronę” to historia Niny (Olga Bołądź) - współczesnego kopciuszka i Roberta (Piotr Stramowski) - syna pary prezydenckiej. Ona jest w trakcie życiowej przemiany i przebojowo stawia pierwsze kroki w zawodzie paparazzi. On też chce żyć na własnych zasadach i uwolnić się od blasku fleszy, co może okazać się trudniejsze, niż przypuszcza. Między bohaterami zaiskrzy jedynie ulotna „miłość na pierwszą stronę”, czy wielkie uczucie na całe życie?

Kogo zobaczymy na ekranie?
W filmie oprócz głównych bohaterów, granych przez Olgę Bołądź i Piotra Stramowskiego w role wcielą się: Magdalena Schejbal, Rafał Zawierucha, Mateusz Damięcki, Magdalena Koleśnik, Tomasz Oświeciński oraz Ewa Telega.

Oto pierwsze zdjęcia:

Nową komedię romantyczną Polsatu „Miłość na pierwszą stronę” reżyseruje Maria Sadowska, twórczyni między innymi doskonale przyjętej przez publiczność „Sztuki kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, którą w kinach obejrzało ponad 1,8 miliona widzów. Scenariusz napisał Mariusz Kuczewski, znany z pracy przy największych hitach polskiego kina.

„Miłość na pierwszą stronę” produkuje TFP na zlecenie Telewizji POLSAT, Cyfrowego Polsatu oraz Polkomtela. Za dystrybucję w kinach odpowiada Dystrybucja Mówi Serwis.

Film trafi do kin w pierwszym kwartale 2022 roku.

Komentarze