2021-06-03

„Love Island. Wyspa miłości”: Casting? Oni wiedzą, że warto!

0

Bohaterowie programu Polsatu zachęcają, żeby zgłosić się do czwartej edycji show. „Love Island. Wyspa miłości” to nie tylko szansa na poznanie bliskiej osoby, ale także znalezienie przyjaciół na całe życie. Czego jeszcze można się spodziewać, biorąc udział w castingu? W specjalnej rozmowie z POLSAT.PL doświadczeniami podzielili się: Arsen Śliwiński, Anna Burska, Mateusz Zacharczuk, Piotr Jakimczuk, Ola Daniel i Aleksandra Nowicka.

Dlaczego warto zostać uczestnikiem „Love Island. Wyspa miłości”? Arsen Śliwiński bez wahania poleca każdemu udział w programie. - Przygoda życia! - przekonuje. - To znakomita okazja, żeby poznać super ludzi i można znaleźć drugą połówkę. U mnie też tak właśnie było. Poznałem Angelę, a w realnym świecie prawdopodobnie byśmy się nie spotkali. Gdy jest się odciętym, zamkniętym w willi, można w stu procentach skupić się na budowaniu relacji. W normalnym świecie nie jest to w ogóle realne - podkreśla. - Poza tym dużo śmiechu i pozytywnej energii. Same plusy! - dodaje.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Arsen Love Island lll 🌴 (@arsen_l7)

Podobnego zdania jest Anna Burska. - Warto wziąć udział, chociażby z tego względu, że można przeżyć niezapomnianą przygodę życia, poznać wspaniałych ludzi, a nawet i miłość - mówi, ale są też inne wartościowe powody. - Uczymy się siebie, będąc pod okiem kamer i w dużej grupie ludzi. Otwieramy się na nowe znajomości, rozmowę i uczucia. Ja nie żałuję, a wręcz przeciwnie! - zachwala.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Burska (@anna_burska)

Słowa „przygoda życia” padają także z ust Mateusza Zacharczuka. - Warto wziąć udział w programie, bo to przygoda życia, która prawdopodobnie nigdy się nie powtórzy - nakłania mężczyzna, który dzięki „Love Island” znalazł ukochaną. - Poznałem tam super dziewczynę, której w realnym życiu nigdy bym nie spotkał i dalej rozwijamy naszą relację po programie - mówi. - Oprócz tego spotkałem wielu wspaniałych i wartościowych ludzi, z którymi po programie mam super kontakt - dodaje.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mateusz Zacharczuk (@mattzacharczuk)

- „Wyspa miłości” to najlepsza okazja, żeby zerwać z monotonią w swoim życiu - wskazuje Aleksandra Nowicka. - To, co przeżyjecie, będzie niewątpliwie waszą najlepszą przygodą życia. W programie dzieje się bardzo dużo, a po wyjściu możecie wyrzucić ze swojego słownika słowo „nuda” - śmieje się uczestniczka i zwraca uwagę na jeszcze jeden ważny aspekt. - Poznacie niesamowite osoby, których prawdopodobnie nigdy byście nie poznali, a co najważniejsze możecie odnaleźć miłość! Program jest też świetną lekcją odwagi, która przydaje się później w życiu. Mieszkając w willi, zdani tylko na siebie i pozbawieni kontaktu ze światem, poznajemy swój charakter, swoje oczekiwania i uczymy się siebie na nowo - dodaje. - Nie czekajcie, aż coś samo spadnie wam z nieba, podnieście tyłki z kanapy i idźcie na casting. Do odważnych świat należy! - motywuje.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ALEKSANDRA LOVE ISLAND 3 🌴☀️ (@ola.nowicka)

Piotr Jakimczuk wtóruje koleżance. - Przede wszystkim to super przygoda, której raczej w życiu powtórzyć się nie uda. Poznajesz świetnych ludzi, z którymi trzymasz się po programie, mimo dzielących różnic. A największą wygraną jest miłość, bo naprawdę można się zakochać i ja jestem tego dobrym przykładem. Kto nie ryzykuje, szampana nie pije - podsumowuje z uśmiechem.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Piotrek Love Island lll 🌴 (@piotrek_jakimczuk)

- Jeżeli jesteś gotów zmienić swoje życie, wyjść ze strefy komfortu i nie boisz się wziąć spraw we własne ręce, to „Wyspa miłości” jest idealnym miejscem dla Ciebie! - zachęca Ola Daniel. - Dlaczego warto? Pobyt w programie jest czymś, czego nie kupisz za pieniądze. To nie są zwykłe wakacje ze znajomymi za granicą, a zdecydowanie więcej! To niezapomniana przygoda, którą będziesz miał w pamięci do końca życia - opisuje. - To nowe możliwości, znajomości, przyjaźnie, a może partner, z którym będziesz dzielić swoje życie po programie - kontynuuje. - Ja wahałam się przez bardzo długi czas i miałam ogromny mętlik w głowie, ponieważ bałam się zaryzykować i wyjść z cienia. Dzisiaj wiem, że była to najlepsza decyzja w moim życiu i gdybym mogła cofnąć czas, to zrobiłabym to jeszcze raz bez żadnego wahania! - stwierdza. Gotowi? Zapraszamy!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ola Daniel 🌴 LOVE ISLAND 🌴 (@ms.danielka)

Formularz zgłoszeniowy do „Love Island. Wyspa miłości” dostępny jest tutaj!

Czwarta edycja Love Island. Wyspa miłości wkrótce w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze