2021-05-18

„Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii”

0

Bogdan Rymanowski, politycy i gorące tematy na żywo od niedzieli 23 maja o godz. 9:55. Razem przy jednym stole, przy najlepszej kawie, prowadzący i jego goście będą rozmawiali o najważniejszych wydarzeniach mijającego tygodnia. Program będzie można oglądać w Polsat News i w internecie na portalu Interia.pl.

Od 23 maja niedzielne przedpołudnie będzie należeć do Bogdana Rymanowskiego. A to za sprawą „Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii”, w którym politycy, przy porannej kawie, staną w ogniu pytań jednego z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy w Polsce.

W audycji omawiane są najważniejsze wydarzenia mijającego tygodnia z kraju i ze świata z zaproszonymi gośćmi - politykami wszystkich opcji politycznych oraz ekspertami. - Kocham rozmowy z politykami na trochę większym luzie. Taka formuła daje szansę na wyciągnięcie z nich informacji, których normalnie bym nie wyciągnął. A moim zaproszonym gościom zaprezentowania się jako wyraziste osobowości, które mają coś więcej do powiedzenia niż tylko oficjalne przekazy dnia - mówi prowadzący program Bogdan Rymanowski.

„Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii” będzie pierwszym programem na antenie Polsat News, w którym zaproszeni goście wystąpią na żywo w studio od początku pandemii. Audycja będzie realizowana z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

- Bardzo się cieszę, że Bogdan poprowadzi „Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii”. To także dla nas nowe otwarcie. Nie tylko z nowym prowadzącym, ale po raz pierwszy od ponad roku z gośćmi w studio, oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Mam nadzieję, że będzie to początek szerszego otwarcia - mówi Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji POLSAT.

- Będą wszystkie gorące tematy, będą newsy, będzie humor i bezpośrednie starcie na argumenty. Ale najbardziej się cieszę, że w końcu nie będzie to rozmowa przez Skype'a, lecz twarzą w twarz. Bardzo mi brakowało kontaktu z żywym człowiekiem w studiu przez okres pandemii - dodaje Bogdan Rymanowski.

„Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii” od niedzieli 23 maja o godz. 9:55 w Polsat News oraz na Interia.pl.

Komentarze