2021-04-29

„Przyjaciółki” - odcinek 203: Plastikowy zakłamany świat

0

Dorotka aktywnie prowadzi profil w mediach społecznościowych, jako „Doris the queen”. Nowa pasja kompletnie ją pochłania, aż nie zauważa świata wokół siebie. Do momentu, gdy zaczyna rozumieć, że postać, którą kreuje w wirtualnym świecie, nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. To daje jej do myślenia...

Oglądaj Przyjaciółki online na IPLA.TV

Tragiczne skutki pomówień
Plotki i oszczerstwa na temat Strzeleckiego mają coraz wyraźniejsze, destrukcyjne skutki dla całej rodziny oraz prowadzonego przez nich biznesu. Klienci kancelarii przekazują sprawę innemu pełnomocnikowi, a w sądzie aż huczy od historii o molestowaniu. Dodatkowo Anka i Paweł dowiadują się od Julki, że Staś nie wraca do domu na noc, a następnego dnia nie było go w szkole. Strzeleccy nie wiedzą, co się z nim dzieje. W końcu odnajdują syna w nocnym klubie...

Miłosne upadki i uniesienia
Inga postanawia zachować się dojrzale i chce zerwać z Sajmonem. Przeszkadza jej niedopasowanie wiekowe oraz ogromne różnice, które dzielą ich na co dzień. Boi się, że przelotny romans może przerodzić się w miłosną tragedię, w której co najmniej jedno z nich będzie bardzo cierpiało. Po rozmowie z Dorotką i resztą przyjaciółek, które demaskują jej randki z młodym trenerem, postanawia spotkać się ze nim jeszcze raz... Zamiast zakończyć relację, znów dochodzi między nimi do zbliżenia.

Próba emocjonalnego przekupstwa
Patrycja straciła zaufanie do Artura, gdy zobaczyła go w kasynie. Mikołaj wciąż bardzo często wspomina o sąsiedzie, więc postanawia mu wytłumaczyć, że są na świecie osoby, na których nie można polegać. Nie chce, żeby jej syn znów się rozczarował. Kucharz jednak nie chce stracić Kochan i szuka sposobów, aby się pogodzili. Wręcza jej stos kwiatów kupionych za pieniądze z wygranej, a następnie idzie do domu Elżbiety, żeby zaskarbić sobie jej przychylność.

Najczulsza pomocna dłoń
Grześ ma dosyć tego, że Krzyś zajmuje całą uwagę Zuzy, a na domiar złego brat jest agresywny i coraz częściej go obraża. Kobieta jest wykończona napiętą relacją między chłopcami, aż w końcu puszczają jej nerwy... Błażej, z którym ostatnio Markiewicz była na randce domyśla się, że nie ma ona siły, żeby poradzić sobie sama z tą ciężką sytuacją. Postanawia przyjść do jej domu z niezapowiedzianą wizytą. Okazuje się, że spotkanie jest dla niej bardzo pomocne i oczyszczające, czego zupełnie się nie spodziewała.

Co zrobią Anka i Paweł, gdy znajdą Staśka w nocnym klubie? Czy Inga będzie żałowała kolejnej randki z przystojnym trenerem? Czy Dorotka przestanie kreować inną siebie w mediach społecznościowych?

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze