2021-04-29

Niezwykła Magdalena Narożna jako Sia. Zobacz wideo!

0

Spektakularna metamorfoza w ósmym odcinku 14. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Liderka zespołu Piękni i Młodzi w roli jednej z najsłynniejszych australijskich gwiazd. Sia znana jest nie tylko z wielu przebojów, ale także charakterystycznego wizerunku i stylu. Magdalena Narożna wykonując utwór „Courage To Change” uchwyciła wszystkie cechy wokalistki. Mamy fragment występu! Całość w piątek 30 kwietnia o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na IPLA.TV.

Sia znana jest z tego, że nie pokazuje swojej twarzy oraz rzadko udziela się bezpośrednio w mediach. Taki wizerunek zapewnia gwieździe spokój w życiu prywatnym oraz czas na to, żeby skupić się na pisaniu kolejnych przebojów. Magdalena Narożna w ósmym odcinku czternastej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” poddała się metamorfozie, która robi ogromne wrażenie. Oto jak wyglądały przygotowania związane z charakteryzacją:

  

Piosenka, którą wylosowała liderka zespołu Piękni i Młodzi, to „Courage To Change”. Singiel z 2020 roku był motywem przewodnim serialu „Gambit królowej”, w którym jedną z głównych ról odegrał Marcin Dorociński. Co jurorzy powiedzieli o występie? - Magda, żałuj, że tego nie widziałaś! - żartowała zachwycona show Małgorzata Walewska. - Wokalnie jesteś znakomita - dodała śpiewaczka operowa. - Jestem pełen podziwu dla Twojej pracy i serca, jakie wkładasz w ten program. Dla mnie był szach-mat - podsumował Adam Strycharczuk nawiązując do dotyczącej szachów produkcji.

Oto fragment materiału z występu Magdaleny Narożnej:

  

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

 

Komentarze
© Polsat 2021