2021-04-27

Półfinały Ligi Mistrzów i Ligi Europy w Polsat Sport Premium

0

W dniach 27-29 kwietnia oraz 4-6 maja kanały Polsat Sport Premium przeprowadzą transmisje ze wszystkich meczów półfinałowych Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA. Finał tych drugich rozgrywek odbędzie się 26 maja w Gdańsku, a widzowie stacji sportowych Polsatu mogą zdobyć dziesięć biletów na to spotkanie.

O awans do finału Ligi Mistrzów UEFA Real Madryt gra z Chelsea Londyn, a Paris Saint-Germain z Manchesterem City. Pierwsza para na boisko wybiegnie we wtorek 27 kwietnia, a druga dzień później.

Półfinałowe transmisje w Polsacie Sport Premium 1 rozpoczynać się będą o godz. 18:00 od rozbudowanego studia publicystycznego. We wtorek poprowadzi je Paulina Chylewska, a jej gośćmi będą dziennikarz Roman Kołtoń, były piłkarz Wojciech Kowalewski, trener Piotr Urban i rockman oraz wielki fan futbolu Janusz Panasewicz. Za analizy taktyczne odpowiadać będą Dariusz Wdowczyk i Tomasz Łapiński, ciekawostki, porównania i przegląd najświeższych informacji przygotują Przemysław Iwańczyk i Aleksandra Szutenberg. Mecz Real Madryt - Chelsea Londyn skomentują Bożydar Iwanow i Andrzej Niedzielan.

Gospodarzem środowego wieczoru z Champions League będzie Jerzy Mielewski. Razem z nim w studiu zasiądą Roman Kołtoń, byli piłkarze Marek Jóźwiak i Dariusz Dziekanowski oraz były selekcjoner Jerzy Engel. Analizę taktyczną ponownie przeprowadzi duet Wdowczyk/Łapiński. Porcję wiedzy statystyczno-historycznej widzom zaserwuje Szymon Rojek, a przegląd prasy i social mediów przygotuje Paulina Czarnota-Bojarska. Komentatorami meczu Paris Saint-Germain z Manchesterem City będą Cezary Kowalski i Artur Wichniarek.

W czwartek 29 kwietnia rozegrane zostaną także mecze półfinałowe Ligi Europy UEFA. Zmierzą się w nich Manchesterem United i AS Roma oraz Villarreal CF i Arsenal Londyn. Pierwsze spotkanie skomentują Tomasz Lach i Mariusz Rumak (Polsat Sport Premium 1, godz. 20:50), a drugie Marcin Feddek i Maciej Żurawski (Polsat Sport Premium 2, godz. 20:50). Przedmeczowe studio, które rozpocznie się o godz. 19:00 poprowadzi Przemysław Iwańczyk, którego gośćmi będą Roman Kołtoń, Artur Wichniarek, Dariusz Dziekanowski i Michał Zachodny.

Rewanżowe mecze półfinałowe Ligi Europy i Ligi Mistrzów UEFA rozegrane zostaną w dniach 4-6 maja. Finały tych rozgrywek zaplanowane są odpowiednio na 26 maja oraz 29 maja. Pierwszy z nich odbędzie się w Gdańsku, a Telewizja POLSAT przygotowała dla swoich widzów zabawę, w której do zdobycia jest dziesięć pojedynczych biletów na to wydarzenie. Uczestnicy zabawy muszą wykazać się pewną dozą wiedzy piłkarskiej oraz kreatywnością. Szczegółowy regulamin zabawy dostępny jest na stronie POLSATSPORT.PL oraz na profilu Polsatu Sport w portalu Facebook.

Komentarze