2021-04-22

Krystian Wieczorek: Andrzej gwarantuje nowe emocje

0

Aktor w rozmowie z POLSAT.PL o swojej roli w drugim sezonie serialu „Komisarz Mama”. Postać męża Marii Matejko, w którą się wciela, w pierwszym sezonie intrygowała swoją tajemniczością i osobliwymi niespodziankami. W jaki sposób wpłynie na losy dzielnej komisarz? Krystian Wieczorek opowiedział również, z czego jego zdaniem wynika sukces produkcji Polsatu.

Oglądaj Komisarz Mama online na IPLA.TV.

- Pana bohater niespodziewanie pojawia się w życiu Marii i potem nagle znika. Czy tak łatwo odpuści relacje z żoną i matką swoich dzieci?
- Niewiele widzowie dowiedzieli się o Andrzeju w pierwszych odcinkach. To postać, która, pomimo że jest jednym z głównych bohaterów, pojawia się w serialu tylko na chwilę, trochę miesza, a po rozmowie z Marią znów znika... Wiemy, że jest to człowiek, który w swoim życiu przede wszystkim zajmował się pracą - biznesmen, który nie miał czasu dla domu i dzieci. Miał też wiele pasji, które interesowały go bardziej niż relacje rodzinne. Ale widać, że świetnie dogadywał się z Marią, choćby dlatego, że mają aż czwórkę dzieci. Myślę, że Andrzej jest zawzięty i przejawia cechy mężczyzny, które nie pozwolą mu tak łatwo odpuścić wieloletniej relacji z żoną i dziećmi.

- Serial będzie kontynuowany na antenie Telewizji POLSAT, a w ostatniej scenie pierwszego sezonu Andrzej znów zaskakuje. Czy to oznacza, że w drugiej serii widzowie lepiej poznają pana bohatera?
- Andrzej w ostatniej scenie ósmego odcinka znów pojawia się w życiu Marii i to w dość zaskakujących okolicznościach. Może dlatego, że jest nieustępliwy, może dlatego, że bardzo kocha dzieci i swoją żonę... to się okaże w następnym sezonie. Ale jedno jest pewne, że widzowie poznają bliżej mojego bohatera i wniesie on do serialu wiele nowych emocji.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Komisarz Mama (@komisarzmama)

- A jaki będzie ten drugi sezon? Czy nadal kryminalnych wątków będzie najwięcej?
- Jest to serial, w którym przeważają wątki kryminalne i ten zamysł w drugim sezonie się nie zmienia. Na pewno życie osobiste głównej bohaterki, Marii Matejko, też jest interesujące dla widzów, ale przeplata się ono z historiami kryminalnymi, śledztwami, które stanowią większość fabuły serialu. Myślę, że mocą napędową tej produkcji jest sensacja oraz ciekawie napisane wątki.

- A co pana zadaniem stanowi o wielkim sukcesie tego serialu?
- Po pierwszym sezonie już wiemy, że widzowie pokochali losy komisarz Marii Matejko. Myślę, że wielogatunkowość tego serialu może przyciągać widzów. To produkcja sensacyjna, która jest „lekka” i tego typu formuły się sprawdzają. Dzięki czemu zarówno młodsi widzowie, jak i ci bardziej dojrzali, mogą odnaleźć coś dla siebie.

Rozmawiała Paula Brzezińska

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Komisarz Mama (@komisarzmama)

Drugi sezon serialu Komisarz Mama wkrótce w Telewizji POLSAT!

Oficjalny profil „Komisarz Mama” na Instagramie - @komisarzmama

Komentarze
© Polsat 2021