2021-04-17

„Piękni i bezrobotni” - odcinek 11: Skłóceni malarze bloków

0

Romek i Gwidon podejmują kolejną pracę, tym razem w sektorze budowlanym. Na początku zajmują się wykańczaniem wnętrz mieszkań, ale szybko z niej rezygnują. Gwidon znajduje im nowe zajęcie - malowanie bloków na jednym z warszawskich osiedli. Jednak znów nie wszystko idzie po ich myśli. Między braćmi wybucha spór, który ma daleko idące konsekwencje...

Oglądaj Piękni i bezrobotni online na IPLA.TV.

Smutne zwierzenia
Gwidon otwiera się przed Krysią, że choć dzieli mieszkanie z bratem, to często nie ma się gdzie podziać. - chodzę po mieście, jak ten kot bezdomny - narzeka. Wszystko przez rozrywkowy tryb życia Romka, który sprowadza coraz to nowe panie do ich lokum. - Po tuzin się zdarzało, takie tam wycieczki bywały - narzeka marząc o własnym kącie. Pod wpływem rozmowy postanawia spróbować sił w branży budowlanej.

Idealna fucha
Romek pomimo oporów przystaje na propozycję i bracia zaczynają pracę w roli majstrów wykańczających wnętrza. Nie mogą się jednak dogadać z szefem i rzucają tę robotę. Kurczowo trzymający się pracy w budowlance Gwidon załatwia dla wrażliwego na kolory bloków Romka „idealną fuchę” - będą sami je malować!

Wstydliwa tajemnica
Cały entuzjazm Romka do malowania budynków warszawskiego osiedla gaśnie po otwarciu wiadra z „pastelozą”. - Nie przyłożę, do tego ręki... z wałkiem - wścieka się. Próbując powstrzymać Gwidona przed rozpoczęciem pracy, wypadają za krawędź dachu bez możliwości samodzielnego powrotu na górę. Uwięzieni zaczynają się kłócić i wytykać sobie wszystkie wady. Na koniec pojawia się Wiśniewski, który dodatkowo zaognia sytuację, zdradzając sekret jednego z braci.

Jaką tajemnicę zdradził podstępny bankowiec? Do czego to doprowadzi?

Dziękujemy za wspólne oglądanie serialu Piękni i bezrobotni w Telewizji POLSAT!

Komentarze