2021-04-17

„Kowalscy kontra Kowalscy” - odcinek 14: Przyjacielskie gesty

0

Jadzia wyświadcza Annie niespodziewaną przysługę. Czy to zbliży je do siebie? Bogata Kowalska dla dobra biednej mówi, żeby nie szła z nią na przyjęcie w ogrodzie Milany. Ona jednak odbiera te słowa inaczej... Tymczasem Henryk próbuje zrobić Piotrowi wyjątkową niespodziankę, na którą wydaje nawet swoje pieniądze. Czy majętny Kowalski będzie zadowolony?

Oglądaj Kowalscy kontra Kowalscy online na IPLA.TV.

Oko za oko
Gdy Jadzia w ogrodzie willi urządza warzywniak i zasadza w grządkach z obornikiem cebulę, kapustę i inne polskie warzywa nagle z niezapowiedzianą wizytą pojawia się Milana z przyjaciółkami. Przychodzą, aby zaprosić Kowalskie na plenerowe przyjęcie. Bogata próbuje odwieść biedną od pójścia na imprezę. Jadzia podejrzewa, że Anna się jej wstydzi... Na miejscu, gdy koleżanki Milany robią złośliwe uwagi w jej kierunku, ta wpada na pomysł odwetu z użyciem obornika!

Od Kowalskiego dla Kowalskiego
Piotr i Hamlet, mimo że nazywają siebie najlepszymi przyjaciółmi, wciąż ze sobą rywalizują. Tym razem Kowalski nie może przeżyć, że jego sąsiad zamówił swój portret jako Hamleta w książęcych szatach z czaszką w ręku. Na domiar złego pokazuje mu dzieło, robiąc wielki pokaz i zapraszając na niego Henryka. Biedny, zauważając zaciętą rywalizację między mężczyznami, chce pomóc ojcu swojego syna poczuć się lepiej. Zamawia dla niego posąg ze styropianu jako Apolla...

W imię miłości szkolna „pała”
Hamlet obiecał córce nagrodę finansową, jeśli dostanie najlepszą ocenę w klasie. Ela prosi Nikodema, żeby napisał słabszą pracę klasową, choć grozi mu za to semestralne obniżenie stopnia. Ten bije się z myślami, jednak zauroczenie dziewczyną wygrywa nad rozsądkiem i zgadza się na niekorzystny dla siebie układ. Ela, widząc, że chłopak oddaje pustą kartkę, chce się mu odwdzięczyć i całuje go w policzek. Janek znów szaleje z zazdrości.

Czy Piotr ucieszy się z prezentu Henryka? Jak Ela odwdzięczy się Nikodemowi za przysługę? Czy pomysł Jadzi na odwet się sprawdzi?

Kowalscy kontra Kowalscy w sobotę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil Janka Kowalskiego z serialu „Kowalscy kontra Kowalscy” na Instagramie - @janekkowalskiofficial
Oficjalny profil Nikodema Kowalskiego z serialu „Kowalscy kontra Kowalscy” na Instagramie - @nikodemkowalskiofficial

Komentarze