2021-04-16

Andrzej Grabowski jurorem w... „Klinice Skeczów Męczących”

Wybitny aktor zaszczycił swoim udziałem siódmy odcinek rozrywkowego show Polsatu. Gość specjalny, doskonale znany widzom z „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, miał okazję sprawdzić się w podobnej roli, zabawnej i zaskakującej, jak na żart przystało. A to nie koniec niespodzianek! „Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących” w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oglądaj Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących online

Pierwszy skecz to gag „Narzeczona”. Na scenie drugi gość specjalny odcinka - aktorka Aleksandra Szwed, a razem z nią gospodarze programu. Jak zakończy się historia miłosna przyszłego pana młodego, który pochodzi z małej polskiej miejscowości, a jego wybranka z Senegalu? Czy przeskoczą pewne odmienności religijno-kulturowe?

Kolejny punkt programu to scenka z udziałem głównego gościa. Wyśmienity prowadzący Tadeusz Sznuk (Paweł Koślik) zaprosił wszystkich do nowego programu „Zdalniec z Gwiazdami”. Nadesłane tańce w formule online oceniało wybitne jury w składzie: znana restauratorka Magda (Monika Dryl), popularny piosenkarz reggae Kamil (Jarosław Sadza) oraz przewodniczący - aktor Andrzej Grabowski. Co to był za show! Naszym zdaniem ma szanse na stałe zagościć w nowej ramówce Polsatu!

Stałym punktem programu jest żart dla gościa. Co Kabaret K2 przygotował o Andrzeju Grabowskim? Zdradzamy, że było naprawdę śmiesznie, a aktor zdecydowanie ma do siebie dystans!

W skeczu „Żona idealna” Kabaret Nowaki oraz Paweł Koślik sprawdzają, czy żona idealna jest naprawdę tak wspaniała, jak może się to wydawać na pierwszy rzut oka… Oj, pozory mogą mylić!

Jak co tydzień obraduje „Sztab kryzysowy”, czyli Kabaretu Moralnego Niepokoju. Zadanie specjalne na ten tydzień to uporać się z kryzysem Kościoła i samej wiary.

Za oprawę muzyczną odcinka odpowiada przebojowy zespół Enej.

Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.