2021-04-14

Robert Górski i jego wyjątkowy jubileusz. Co o nim mówi?

0

Znakomity artysta kabaretowy i gwiazda serialu „Piękni i bezrobotni” kończy 50 lat. Komik, satyryk, lider i autor większości tekstów Kabaretu Moralnego Niepokoju urodził się 14 kwietnia 1971 roku w Warszawie. Robert Górski opowiedział o refleksjach związanych z wyjątkowym jubileuszem. Dwa ostatnie odcinki jego autorskiej produkcji w sobotę 17 kwietnia o godz. 21:05 w Polsacie.

Oglądaj Piękni i bezrobotni online na IPLA.TV.

- Dużo znajomych jest z 1971 roku: Katarzyna Nosowska, Artur Andrus, Artur Rojek, Robert Mazurek. Jestem w towarzystwie ludzi w twórczym najlepszym czasie. A co do możliwości organizmu? Zobaczyłem, że mi trochę opada powieka. Ale tylko jedna! Przez chwilę mnie to wkurzyło: nigdy tego nie robiła! Po namyśle uznałem, że to niewielka strata wizerunkowa - mówi wywiadzie dla „Twojego Stylu”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Robert Górski (@robert.gorski.official)

Artysta opowiedział także o tym, co go sprawia, że jest szczęśliwy. - Cieszmy mnie sytuacja, w której dziś jestem. Mam żonę, w której jestem zakochany. Małe dziecko, to odmładza. Mam też większe dziecko, które dobrze się uczy i daje mi powody do dumy. A do tego plany - kolejny serial, program, musical napisany z Domanem Nowakowskim - zdradza Robert Górski.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

W sobotę 17 kwietnia dwa ostatnie odcinki jego autorskiego serialu „Piękni bezrobotni”. W jednym staje się malarzem budowlanym, a w kolejnym poszukiwaczem skarbów! Serdecznie zapraszamy!

  

Piękni i bezrobotni w sobotę o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze