2021-04-11

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 3, finał

0

Wygrali Caroline i Mateusz! Ona wybrała miłość i podzieliła się z nim nagrodą główną. Zwycięzcy trzeciej edycji chcą dalej rozwijać swój związek i w ten sposób zagwarantowali sobie 100 tysięcy złotych! Wyboru najlepszej pary dokonali widzowie „Love Island. Wyspa miłości”, którzy głosowali w oficjalnej aplikacji randkowego reality show Polsatu. Gratulujemy!

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na IPLA.TV.

Wielkie emocje i podniosły nastrój towarzyszyły ostatnim chwilom w hiszpańskiej wilii, a w takiej sytuacji najlepsza jest odrobina relaksu. „Dziewczyny, szykuje się jeden z najważniejszych wieczorów w waszym życiu. Miłość sprawi, że zabłyśniecie dziś jak gwiazdy. Wcześniej odprężcie się i zatraćcie we własnych uczuciach. Uściskajcie chłopaków i zmykajcie pochillować w spa. #sameostatniraz #sistersoflove”. To była duża porcja rozpieszczania.

W tym czasie panowie... nie wiedzieli, co robić i czuli się lekko zagubieni. Na ratunek przyszła im wiadomość: „Wyspiarze, mężczyzna potrafiący wyrazić własne uczucia jest najlepszym, co może zdarzyć się kobiecie. Sprawcie, żeby wasze wyznania były tym, na co od dawna czekają. #mojanagroda #jestemtwoj”. Długopisy i notesy poszły w ruch. Poważne wyzwanie! Przelewanie najskrytszych myśli na papier, bez emotikonów, gifów i filmików.

W spa miał być odpoczynek, ale nie ma lekko. To samo zadanie otrzymały dziewczyny. „Wyspiarki, dałyście się poznać jako najlepsze przyjaciółki i niezłomne rywalki. Uchyliłyście serca chłopakom, teraz czasy, aby je otworzyć i wyznać uczucie, jakie pielęgnowałyście na „Wyspie miłości”. #onitylkoon #kochactonieznaczyzawszetosamo”.

W trakcie celebrowania finału stanęli naprzeciwko, żeby głęboko spojrzeć sobie w oczy i opisać „to coś”, co ich łączy, co naprawdę czują i co specjalnie przygotowali na ten niezapomniany moment. Zapewne długo będą wracać do tej szczególnej sytuacji. Było romantyczne miejsce, eleganckie stroje, a przede wszystkim czułe słowa, które wypowiedzieli do ukochanych.

- To była niesamowita wiosna! Przeżyliście tu wyjątkowy czas, który mam nadzieję zapamiętacie do końca życia - powiedziała prowadząca Karolina Gilon, rozpoczynając ostatnie spotkanie w Kręgu Ognia. - Widzowie szybko was pokochali, bo widzieli, że poszukujecie szczęścia i dostrzegli, że otworzyliście serca - dodała, zapowiadając ogłoszenie najważniejszych wyników trzeciego sezonu.

Kto zajął trzecie miejsce? Ania i Cezary, czyli para z najkrótszym stażem. 26-latek pojawił się w willi podczas eksperymentu Casa Amor i starał się o serce Stelli. Liczył, że dziewczyna zakończy dla niego związek z Piotrem. Tak się jednak nie stało, a podczas przeparowania, gdy już był niemal pewien, że opuści program, wybrała go obecna partnerka. 29-latka nie miała wcześniej szczęścia, ale postanowiła otworzyć się na nową relację i bardzo szybko złapała z nim więź. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Jak to wyglądało na ekranie? Mieli okazję się przekonać i wspólnie oglądali materiał wideo o ich udziale w „Love Island”.

Zanim zapadł decydujący werdykt, pozostałe dwie pary także wspominały wydarzenia, które przez kilka tygodni rejestrowały kamery. Najdłuższym stażem wśród finalistów mogą pochwalić się Waleria i Piotr. 32-latek wszedł do willi w drugim odcinku i spodobał się wszystkim uczestniczkom. Po pierwszej rozmowie sam na sam z Walerią przyznał, że bardzo ją polubił, bo jest szczera i otwarta. Mimo tego podczas pierwszego parowania wybrał... Natashę. Ona jednak nie dała za wygraną i gdy miała możliwość wyboru, odbiła chłopaka. Od tamtej pory stali się nierozłączni, a ich uczucie z każdym dniem rosło. W efekcie zostali pierwszą oficjalną parą show. Nie patrząc na pokusy i pojawiających się co chwilę nowych uczestników, trwali przy sobie, wspierając innych w ich miłosnych perypetiach.

Jak dali się zapamiętać CJ i Mati? Caroline, która przyjechała na „Wyspę miłości” z Kanady, od pierwszego momentu skradła serce 27-latka. Między tą dwójką natychmiast zaiskrzyło. Okazało się, że mimo różnicy charakterów i bariery językowej doskonale się dogadują. Mateusz, przez wszystkie nowoprzybyłe Islanderki wskazywany jako najbardziej atrakcyjny, nie był zainteresowany kolejnymi znajomościami i każdego dnia udowadniał, że zależy mu tylko na tej jedynej.

Głosy policzone, więc czas na oficjalnie wyniki. Triumfatorami w opinii widzów minimalnie okazali się Caroline i Mateusz!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Pozostał im już tylko jeden wybór, ale za to najważniejszy - miłość czy pieniądze? Decyzja okazała się oczywista i teraz wspólnie mogą cieszyć się z nagrody głównej, czyli 100 tysięcy złotych!

Gratulacje! Dużo miłości! „Świat zawirował w objęciach, nie liczą godzin i lat, oboje szukali szczęścia, znaleźli tam…”

Dziękujemy wszystkim fanom „Love Island. Wyspa miłości” i do zobaczenia w kolejnej edycji!

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze