2021-04-08

„Przyjaciółki” - odcinek 200: Ja ci jeszcze pokażę!

0

Dorota przechodzi okres, w którym najważniejsze dla niej jest zajmowanie się sobą. Nie zauważa potrzeb swojej córki. A Miranda wymaga od mamy jedynie opieki i uwagi. Dostrzega to Sławek, który od razu wkracza do akcji i staje się „tatą roku”. Wtedy jego ukochana postanawia mu udowodnić, że to ona najlepiej zajmuje się dziewczynką.

Oglądaj Przyjaciółki online na IPLA.TV

Postawiona pod ścianą
Do Zuzy w końcu dociera przesyłka, na którą czekała długie tygodnie - piękne buty, którymi ma zamiar pochwalić się na zebraniu zarządu firmy. Są to unikatowe szpilki, których oryginalność zauważa nawet Dagmar. Kosztowały krocie. Jednak Zuza nie umie cieszyć się z nich, tak jak to było, gdy je zamawiała... Teraz choroba Krzysia i jego leczenie pochłania jej całą uwagę i fundusze, ponieważ z problemem została zupełnie sama. Gdy Markiewicz dowiaduje się, jak kosztowne jest leczenie syna, postanawia odmówić sobie różnych przyjemności.

Czy to była słuszna decyzja?
Patrycja cały czas zastanawia się, czy dobrze zrobiła zrywając z Arturem za dnia na dzień. Nie dość, że Mikołaj bardzo za nim tęskni i wciąż go wspomina, to nawet Ela jest zdania, że jej były partner to wyjątkowy mężczyzna, tylko czasem trzeba go „ustawić”. Kochan bije się z myślami, dlatego pyta Ankę o zdanie. Na spacerze poruszają też jeszcze jeden bardzo ważny temat - wspominają ostatnie spotkanie z Zuzą, które skończyło się wielkim nieporozumieniem. Przyjaciółki zgodnie twierdzą, że muszą poczekać, aż Markiewicz pierwsza wyciągnie do nich rękę.

Niewinny mail i poważne konsekwencje
Paweł czuje się zastraszony. Plotki o jego niestosownym zachowaniu w stosunku do studentek docierają do coraz większej liczby osób. Strzelecki postanawia powiedzieć o sprawie swojemu przełożonemu. Dziekan bagatelizuje te pomówienia i daje Pawłowi cenną radę - by się nie przejmował i robił swoje. Anka również wierzy mężowi w jego wierność. W przeciwieństwie do Staśka, który ucieka z domu, bo nie chce znać swoich rodziców, których uważa za oszustów i hipokrytów...

Druga młodość Ingi
Gruszewska zachowuje się jak nastolatka. Kasuje numer Sajmona i robi wszystko, żeby nie doszło do ich spotkania - nie chce nawet zaprowadzić Marysi na zajęcia akrobatyki. Młody trener to zauważa i postanawia interweniować. Przychodzi do salonu i prosi ją o kolejne spotkanie. Na jej nieszczęście w salonie zjawiają się przyjaciółki, które są bardzo zaciekawione młodym mężczyzną. Inga stara się, żeby dziewczyny nie dowiedziały się, kim tak naprawdę jest Sajmon i ile dla niej znaczy.

Czy Anka i Paweł na dobre stracą zaufanie Staśka? Czy Zuza zdoła zabrać pieniądze na leczenie Krzysia? Czy Patrycja zmieni zdanie i wróci do Artura?

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze