2021-04-08

Pełna seksapilu Maja Hyży jako Rihanna. Zobacz wideo!

0

Wokalistka w kontrowersyjnym teledysku do utworu „S&M” w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W 2010 roku klip do przeboju diwy z Barbadosu wzbudził duże poruszenie ze względu na swój odważny charakter. Maja Hyży do wcielenia się w rolę Rihanny przystąpiła z ogromną energią, a zdaniem Małgorzaty Walewskiej poradziła sobie znakomicie. Mamy fragment nagrania! Cały występ w piątek 9 kwietnia o godz. 20:05 w Polsacie.

Teledysk do singla „S&M” z 2010 roku wzbudził wiele kontrowersji ze względu na odważne stylizacje i mocny tekst o zabarwieniu seksualnym. Klipu zakazano w jedenastu krajach, a radio BBC 1 nie grało piosenki przed godz. 19:00. Wokalistkę i influencerkę czekało naprawdę trudne zadanie... Czy Maja Hyży sobie z nim poradziła?

- Tutaj rzeczywiście odwaga jest niezbędna. Aczkolwiek mam wrażenie, że masz więcej wiary niż kiedykolwiek dotąd - powiedział Maciej Dowbor. – Czekałam na ten moment przełamania i czuję wewnętrznie, że zaczyna się dziać. Miałam niedawno kryzys, gdzie i nawet łzy były. A dziś czuję, że mam powera - odpowiedziała artystka.

Według Małgorzaty Walewskiej uczestniczka zdominowała scenę w roli diwy z Barbadosu. - Doskonale śpiewałaś, miałaś kontrolę nad wszystkim, widać było, że masz tę wiarę w siebie, której brakowało nam do tej pory w twoich występach. Dzisiaj wystrzeliłaś jak confetti z pistoletu - zachwycała się śpiewaczka operowa. Oto fragment wideo:

  

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze