2021-04-07

„Komisarz Mama”: Andrzej Matejko próbuje odzyskać Marię

0

Mężczyzna decyduje się na odważny krok. Czy jego żona zaufa mu raz jeszcze? Mimo że komisarz nie jest zadowolona z niezapowiedzianej wizyty męża, pozwala mu zostać ze względu na dzieci, które cieszą się z przyjazdu ojca. Andrzej, korzystając z jej gościnności, w głowie obmyśla plan, który ma sprawić, że znów będą razem. Liczy, że Maria ulegnie jego czarowi tak jak dawniej.

Oglądaj Komisarz Mama online na IPLA.TV.

Po kilku dniach spędzonych z Marią i dziećmi Andrzej postanawia zadać żonie ważne pytanie. Mężczyzna ma nadzieję, że jego starania przez ten krótki czas wystarczą, żeby kobieta zostawiła wszystko i zdecydowała się wyjechać z nim za granicę.
- Znam ten wyraz twarzy - mówi Andrzej, patrząc na Matejko.
- Nie pojadę z tobą - odpowiada stanowczo Maria.
- Jesteś pewna? Nie zastanowisz się.
- Jestem pewna.
- Ciągle masz mi za złe? - kontynuuje.
- Kiedy mnie zdradziłeś, dużo myślałam o Sonii, żonie Bartka, twojego kolegi z Dakaru. Zdradzał ją na lewo i prawo, a ona przychodziła do mnie i się wypłakiwała, mówiąc, że się boi, że nie ma pracy, nie ma wyboru... - wspomina Maria i dodaje: - Po prostu próbuję ci wytłumaczyć, dlaczego tak szybko odeszłam... Jestem szczęśliwa, że znowu mam pracę, że mam wybór, że jestem niezależna! Jeżeli z tobą wyjadę, stracę to wszystko... Nie dostanę drugiej szansy.
- Jasne... - odpowiada mąż.

Czy to ostanie spotkanie Marii i Andrzeja? Czy mężczyzna będzie walczył o miłość?

Komisarz Mama w środę o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Komisarz Mama” na Instagramie - @komisarzmama

Komentarze