2021-04-06

Najstarszy uczestnik „Ninja Warrior”. Tak go zapamiętamy

0

69-letni Marek Buchowski zmarł przed emisją odcinka programu ze swoim udziałem. Energiczny były kierowca zachwycił zarówno trio prowadzących show, jak i publiczność w Arenie Gliwice. Pokazał hart ducha i dobre przygotowanie, dzięki któremu doszedł dalej niż niejeden uczestnik. Niestety najstarszy zawodnik „Ninja Warrior Polska” odszedł w styczniu 2021 roku.

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://ninjawarrior.page.link/app

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na IPLA.TV.

„Ninja Warrior Polska” wykreował wielu bohaterów, a widzowie na przestrzeni trzech edycji poznali mnóstwo wzruszających i inspirujących życiorysów. 69-letni Marek Buchowski w trzeciej edycji przeszedł do historii jako najstarszy uczestnik show i dał znakomity przykład dla wielu młodszych zawodników, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności na torze.

Przez trzydzieści pięć lat był kierowcą, ale sport zawsze był obecny w jego życiu i pomagał mu utrzymać znakomitą formę. W wojsku został ratownikiem. Krótko trenował podnoszenie ciężarów. Rozpierała go energia, którą wykorzystywał do przeróżnej aktywności fizycznej. - Przeszedł godnie na emeryturę i wytrzymał dwa miesiące - mówiła jego żona Anna. Mieszkańcy Szczecinka mogli go często spotkać na wyciągu do nart wodnych nad jeziorem Trzesiecko.

Jesienią 2020 roku podczas nagrań do programu zebrał wielkie owacje od publiczności, Karoliny Gilon, Jerzego Mielewskiego i Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego. Był radosny i uśmiechnięty, a na torze skupiony i wytrwały. Takim go zapamiętamy!

  

Cały odcinek „Ninja Warrior Polska” z udziałem Marka Buchowskiego:

Ninja Warrior Polska we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Komentarze