2021-04-04

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 3, odcinek 30

0

Wielkanoc w hiszpańskiej willi, czyli wspólne świętowanie, gry, zabawy, quiz od widzów oraz randki. Jak spędzili ten wyjątkowy czas z dala od rodzin i najbliższych? O czym rozmawiali przy zastawionym stole udekorowanym pisankami, zajączkami i tulipanami? Doskonały nastrój udzielił się wszystkim rywalizującym parom trzeciej edycji „Love Island. Wyspa miłości”. Na tym etapie jest ich pięć, ale to ostatnie chwile w tym składzie.

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na IPLA.TV.

Na dzień dobry świąteczne zwyczaje i rytuały. Już wiemy, że Ania wstaje wcześnie, żeby pomagać w przygotowaniach, Piotr idzie z koszyczkiem do kościoła, mama Mateusza chowa zajączki i każe ich szukać, a u Stelli to samo dzieje się z czekoladowymi jajkami z niespodziankami, natomiast w rodzinie Arsena tradycją jest stukanie się jajkami w skorupkach, żeby sprawdzić, kto jest najmocniejszy.

Wszyscy gotowi? Zapraszamy do stołu! Pięknie przygotowany z wielkanocnymi akcentami stworzył odpowiedni klimat. Jako danie główne oczywiście był żurek! Podczas posiłku każdy opowiadał o swoich świątecznych doświadczeniach. Nie mogło również zabraknąć życzeń - najpierw w gronie Wyspiarzy, a potem przekazanych do rodzin i najbliższych. Pełnych ciepła, ale także tęsknoty i wzruszeń.

Czas na pierwsze zadanie. W ogrodzie czekało na nich wielkie jajko oraz pędzle i farby. Każdy z wielką ochotą zabrał się ze zostawienie swojego śladu na wspólnym wielkanocnym artystycznym dziele. Kurczaczki, serduszka, kwiaty i mnóstwo innych akcentów oraz podpisy z imion wszystkich par. - Bawiliśmy się świetnie - byli zgodni, że to wspaniały pomysł. I tak powstało „loveislandowe” jajo miłości, które… jest nagrodą dla widzów! Zapraszamy do aplikacji: https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Jak się bawić, to się bawić. „Kurczęta i Pisklaki, te święta będą niezapomniane. Piknik zapowiada się mega, zwłaszcza że wiecie o sobie już wszystko. A może nie wiecie? #nowieszco #stykanamczyniestyka”. O co chodzi? Otrzymali tablice w kształcie serc, na których kredą wypisywali odpowiedzi na pytania dotyczące partnerów. Co ją najbardziej kręci? Drugie imię, ulubiona potrawa… Co najbardziej go podnieca? Rozmiar buta, ulubiony kolor i wiele więcej. Wygrali Angela i Arsen! - Jestem w szoku, że przebiliśmy stare małżeństwo - komentował. - Oni mieli dużo więcej czasu niż my na rozmowy - dodała.

Świąteczny nastrój udzielił się także wieczorem. Prowadzili spokojne rozmowy na różne rodzinne tematy. Caroline opowiedziała Mateuszowi, że w Kanadzie kiedyś „nienawidziła” góralskich lekcji, gdzie uczono ją kultywowania tradycji, a dziś myśli o tym, że chciałaby przekazać je swoim dzieciom. Piotrek szybko polubił mamę Walerii, za jej pyszne afrykańskie potrawy, o których mu opowiadała, a ona przyznała, że bardzo chce nauczyć się od swojego rycerza rutyny w planowaniu porządku dnia.

Kolejną grę uczestnikom „Love Island” zaproponowali internauci Pomponik.pl. „Islanderki, Islanderzy! Dzisiaj quiz wam się należy! Kulfon, Dama i Jagódka. Lista nicków nie jest krótka. Bad Boy, Barbie i Darina. Już zabawa się zaczyna! #jakciewidzatakciepisza #ktosieprzezywasamsietaknazywa”. Z wielu pseudonimów wskazanych przez fanów każdy wybierał jeden, który chce nosić oficjalnie. Ania od teraz to Migotka, Angela to Diva, Caroline to nadal Barbie, Stella to Xena, a Waleria nie zmieniła dobrze już znanej Jagódki. Panowie? Arsen to Lolek, Mateusz to Ken, Piotr to Klakier, Piotrek to King Kong, a Cezary został przy Johnnym Bravo.

Zawsze jest dobry czas, żeby wiedzieć o sobie jeszcze więcej. „Angelo i Arsenie, czy nie jest wam łyso? Bo wygląda na to, że znacie się jak łyse konie. Zawsze jednak można się poznać bliżej. Idźcie na taras i zdradźcie sobie najbardziej skrywane tajemnice. #prostowoczy #beztajemnic”. Sympatyczna randka z pizzą z owocami morza zamieniła się w czas szczerych wyznań. O rodzinie i macierzyństwie.

Następnego dnia okazję do randkowania otrzymała kolejna para. „Stella, Piotr, kiedy patrzycie sobie w oczy i pokazujecie uczucia, świat staje się lepszym miejsce. Zmieńcie go na dobre podczas randki. Wychodzicie za chwilę. #nieboiziemia #codalejkochanie”. I tak został jej osobistym barmanem podczas „private cocktail party”, a gdy już usiedli razem z drinkiem nad brzegiem morza, rozprawiali o „kiełkującej fasolce” i wspólnym dalszym życiu w Warszawie.

Ale czy tak się rzeczywiście stanie i będą razem? Kolejne uczuciowe historie przed nami! Widzimy się w Poniedziałek Wielkanocny, wyjątkowo o godz. 22:30.

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze