2021-04-03

„Piękni i bezrobotni” - odcinek 10: Pieskie życie dogsitterów

0

Romek i Gwidon łapią nową fuchę, która z pozoru powinna być bardzo przyjemna. Ich zadaniem jest opieka nad psami bogatej rodziny. Jednak czworonogi nie są aż tak łatwe w obsłudze, jakby to się mogło wydawać. Do tego dochodzą jeszcze problemy z niezwykle specyficznymi właścicielami - starszym arystokratą i jego młodą żoną. Dochodzi do nieporozumienia, które ma opłakane skutki.

Oglądaj Piękni i bezrobotni online na IPLA.TV.

Najlepsza możliwa praca?
Romek wymyśla idealne zajęcie - to opieka nad czworonogami. - Pieseczek to najlepszy przyjacielek ludzika - kłamie jak z nut na rozmowie kwalifikacyjnej. Nie obchodzi go, że Gwidon ma uraz po tym, jak w dzieciństwie został pogryziony. - To jest najlepsza praca, jaka może nam się trafić - przekonuje go brat.

Wspólny język
Zgodnie ze swoją prośbą Romek otrzymuje opiekę nad dużym dogiem niemieckim, z kolei Gwidon nad maleńką suczką Pierwszy z nich szybko dowiaduje się, że Ramzes wymaga zdecydowanie więcej pracy, niż mu się wydawało. Z kolei jego brat przełamuje strach i zaprzyjaźnia się z Gretą, a także jej właścicielką.

Szukając winnego
Pan domu jest zaniepokojony relacją, jaka nawiązuje się pomiędzy jego żoną a Gwidonem. Podejrzewa, że ukochana go z nim zdradza i grozi Romkowi, że jeżeli romans nie zostanie zakończony, to zwolni obu „wyprowadzaczy”. Ten stara się go uspokoić, ale nie jest w stanie zainterweniować, kiedy arystokrata zaczyna gonić brata ze strzelbą...

Czy podejrzenia o zdradzie żony są słuszne? Czy bracia utrzymają pracę?

Piękni i bezrobotni w sobotę o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze