2021-04-03

„Kowalscy kontra Kowalscy” - odcinek 9: Zew namiętności

0

Nieśmiały i niedoświadczony Nikodem nie może odpędzić się od pięknych kobiet! W jego ojcu Henryku również budzi się pożądanie. Nie tylko do żony, ale i do zdobycia szybkich pieniędzy. Próbuje wykorzystać Piotra, aby na nim zarobić... Tymczasem Anna dostrzega, że Nikodem potrzebuje poważnej rozmowy i edukacji seksualnej. Prosi Jadwigę i Henryka o pomoc, niechcący przerywając im nocne zabawy.

Oglądaj Kowalscy kontra Kowalscy online na IPLA.TV.

Wyjątkowe powodzenie
Spokojny, nieśmiały i nieco wycofany Nikodem nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony płci pięknej. Zarówno Ela i Diana konkurują o jego względy. Janek jest zazdrosny o córkę Hamleta, dlatego robi wszystko, żeby dziewczyna straciła zainteresowanie jego bratem. W jego głowie rodzi się podstępny plan - mówi Dianie, że Nikodem się w niej podkochuje, ale kolejny krok ku nawiązaniu relacji należy do niej... Dziewczyna jest zachwycona, że podoba się skromnemu Kowalskiemu. Postanawia więc zaryzykować i go pocałować. Na nieszczęście nastolatka dzieje się to na oczach jego miłości, Eli.

Lekcja edukacji seksualnej
W Henryku budzi się zew namiętności. Próbuje namówić Jadwigę do upojnego spędzenia wieczoru, niestety przerywa im Anna, która chce koniecznie porozmawiać z nimi o Nikodemie i o tym, co zobaczyła na ekranie jego komputera. Żona Piotra przyłapała syna na przeglądaniu stron pornograficznych, dlatego proponuje biednym Kowalskim, aby przeprowadzili z nim poważną lekcję wychowania do życia w rodzinie. Henryk jest wystraszony i woli, żeby sprawą seksualności syna zajął się Piotr...

Wyłudzić gotówkę
Henryk szuka kolejnych źródeł szybkiego zarobku. Widząc jak Jadwiga szyje mundur komornika, wpada na pomysł, że wyłudzi od Piotra duże pieniądze. Prosi o pomoc swojego najlepszego kolegę, Stefana. Chce, żeby przyjaciel poszedł z nimi do gabinetu Piotra, udawał urzędnika i wziął od niego łapówkę, którą podzielą się na pół. Niczego nieświadomy bogaty Kowalski daje się nabrać... ale do czasu. Po chwili wzywa policjantów, którzy demaskują podstęp.

Jak Ela zareaguje na pocałunek Nikodema i Diany? Czy Piotr wybaczy Henrykowi jego podstęp? Jak skończy się lekcja edukacji seksualnej nieśmiałego Kowalskiego?

Kowalscy kontra Kowalscy w sobotę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil Janka Kowalskiego z serialu „Kowalscy kontra Kowalscy” na Instagramie - @janekkowalskiofficial
Oficjalny profil Nikodema Kowalskiego z serialu „Kowalscy kontra Kowalscy” na Instagramie - @nikodemkowalskiofficial

Komentarze