2021-04-03

„Kowalscy kontra Kowalscy” - odcinek 10: Koniec samowolki

0

Anna zauważa, że każdy z rodziców wprowadza swoje zasady. Ma sposób na ich ujednolicenie. Nikodem i Janek wykorzystują fakt, że ich opiekunowie mają odmienne zdania w kwestii ich wychowywania. Nastolatkowie wybierają sobie reguły, którymi chcą się kierować. Bogata Kowalska postanawia to ukrócić. Ustala tygodniowe dyżury rodzicielskie.

Oglądaj Kowalscy kontra Kowalscy online na IPLA.TV.

Szofer, który wszystko załatwi
Piotr proponuje wykluczyć Henryka z rodzicielskiego tygodnia. Reszta rodziny od razu przystaje na ten pomysł. Poszkodowany Henryk odgryza się Piotrowi i pokazuje mu list zawiadamiający o utracie jego prawa jazdy. Bogaty Kowalski próbuje jak najszybciej odzyskać stracone dokumenty - umawia się na spotkanie z komendantem policji, ale nie może jechać sam - musi poprosić o podwózkę biednego Kowalskiego. Niespodziewanie dołącza do nich Zenon...

Stanowczy rodzicielski tydzień
Jadzia jako pierwsza przewodzi w rodzicielskim tygodniu - oznacza to, że chłopcy słuchają się tylko jej. Niespodziewanie wychodzi na jaw, że Janek zawarł umowę z Anną i za plecami biologicznej matki wychodzi z domu. Zdenerwowana biedna Kowalska nie tylko zarzuca Annie nielojalność, ale również daje synowi szlaban na wychodzenie, co psuje jego niecne zamiary skłócenia Nikodema i Eli.

On jest twoim wrogiem
Jankowi bardzo podoba się Ela. Nastolatek nie może znieść faktu, że dziewczyna woli towarzystwo Nikodema, dlatego chce zepsuć ich relację. Wpada na niecny plan - proponuje, że to on pójdzie z córką Hamleta na randkę do kina, pod pretekstem zrobienia „gruntu” swojemu bratu. Naiwny Nikodem zgadza się, jednak Janek z przez swoją zuchwałość nie dociera na umówione spotkanie. Ela przychodzi wiec do willi Kowalskich i w trakcie rozmowy z Nikodemem otwiera mu oczy na zachowanie jego brata.

Czy Piotr odzyska stracone prawo jazdy? Czy Jadzia wybaczy Annie zdradę? Kogo wybierze piękna Ela?

Kowalscy kontra Kowalscy w sobotę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil Janka Kowalskiego z serialu „Kowalscy kontra Kowalscy” na Instagramie - @janekkowalskiofficial
Oficjalny profil Nikodema Kowalskiego z serialu „Kowalscy kontra Kowalscy” na Instagramie - @nikodemkowalskiofficial

Komentarze