2021-03-31

„Przyjaciółki”: Zuza odkrywa sposób na uspokojenie Krzysia

0

Sytuacja w restauracji sprawia, że odżywa w niej nadzieja na dotarcie do synka. Wszystkie wcześniejsze sposoby na dogadanie się z Krzysiem zawodzą. Mimo wizyty u psychiatry chłopiec nadal jest zamknięty w sobie i bywa agresywny wobec innych dzieci... Markiewicz jednak dostrzega, że jego zachowanie zmienia się obok czworonożnego przyjaciela.

Oglądaj Przyjaciółki online na IPLA.TV.

Zuza poświęca Krzysiowi jeszcze więcej uwagi niż dotychczas. Wie, że Krzyś w każdej chwili może stać się agresywny bądź niemiły dla innych dzieci. Gdy drugi z jej synów korzysta z zabaw prowadzonych przez animatora, Krzyś czuje się przytłoczony hałasem i dźwiękami na sali zabaw. Zuza postanawia zabrać go z głośnego miejsca do restauracji. Tam dostrzega, że Krzyś dobrze reaguje na psa Mikołaja, syna Patrycji.


- Napijesz się czegoś? A może coś zjesz? - próbuje rozmawiać z synem Zuza. - Widzisz pieska? - pokazuje na czworonoga, a gdy zauważa, że Krzyś jest nim zainteresowany, zachęca go do zabawy: - Zobacz, jaki ładny, jak sobie leży. Chyba się ucieszył na nasz widok?
Krzyś zaczyna głaskać psa, a Zuza wykorzystuje moment, żeby zdjąć synowi czapkę i okulary. Chłopiec pierwszy raz nie protestuje...

Czy to koniec problemów z Krzysiem? Czy Zuzie udało się odnaleźć lekarstwo na zły stan swojego syna?

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze