2021-03-21

„Klinika Skeczów Męczących”: Przeboje różnego rodzaju

0

Te muzyczne zapewnił Michał Wiśniewski i zespół Enej. A pozostałe gospodarze, czyli Kabaret Skeczów Męczących wraz z gośćmi. Tego wieczoru dużo działo się w domach: zarówno były to remonty jak i imprezy. Nie mogło także zabraknąć prześmiesznych zadań dla gościa specjalnego odcinka. Po raz kolejny obradował „Sztab kryzysowy” powołany przez Kabaret Moralnego Niepokoju. Widzów bawili także Kabaret K2, Adrianna Borek i Monika Dryl.

Oglądaj Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących online

Gość specjalny już na wstępie wywołał wielkie emocje już na recepcji. - Wreszcie nastał ten dzień. Będzie mój idol. Kochany, najwspanialszy - cieszyła się Jadwiga Paździerz. Tak się jednak rozmarzyła, że ominęło ją jego przybycie...

Michał Wiśniewski jest na scenie już trzydzieści lat i ma wielu fanów i fanek - w różnym wieku. Na początek podzielił się kilkoma historyjkami, w jaki sposób musi sobie radzić z popularnością i co go spotyka. Czasami wciąż jeszcze słyszy rzeczy, których zupełnie by się nie spodziewał.

Program „Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących” był nominowany do nagrody Telekamery, ale musiał uznać wyższość innej produkcji Polsatu, „Nasz nowy dom”. - Z całego serducha gratulujemy i to jest szczere. Kawał dobrej roboty - mówili Karol Golonka i Marcin Szczurkiewicz. Gospodarze nie byliby jednak sobą, gdyby nie postanowili tego skomentować z przymrużeniem oka.

Po krótkiej rozmowie z gościem na temat miłości i związków skecz w temacie. Na scenie Kabaret Moralnego Niepokoju, który zaprezentował, co może się wydarzyć, kiedy podczas wizyty na wsi w rodzinnym domu syn chce zaprosić ojca na wyjątkową uroczystość: „Gejowski ślub”. Takie buty!

Kabaret Skeczów Męczących i przyjaciele na domówce u Adasia. Żeby nie było nudno, dobrze wymyślić jakąś grę. Na przykład „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”. A więc wszystkie komórki na stół, sms-y czytane są na głos, a telefony odbierane w trybie głośnomówiącym. Ta impreza miała niespodziewany finał...

„Sztab kryzysowy” tym razem został powołany przez Kabaret Moralnego Niepokoju, aby zmierzyć się z problemem niezadowolenia restauratorów. A do tego dochodzi jeszcze złość twardego elektoratu, czyli pseudokibiców. I co tu zrobić, żeby odwrócić ich uwagę? W końcu panowie wpadli na genialny pomysł propagandowej „ustawki”. Udało się?

W każdym odcinku „Kliniki Skeczów Męczących” nie może zabraknąć wyzwania dla gościa. Michał Wiśniewski zmierzył się z Marcinem Szczurkiewiczem w specjalnej zabawie. Ich zadaniem było zgadywanie tytułów skeczów i piosenek zespołu Ich Troje wypowiadanych... z piankami w ustach. To trzeba koniecznie zobaczyć!

„Mała Polonia” to czasami duży biznes i wielkie pieniądze. W nowym odcinku mini-serialu widzowie mogli się między innymi dowiedzieć, jakie sprawy załatwiali pod lasem ksiądz i kościelny, a także jak przebiegały negocjacje i przygotowania dotyczące otwarcia szpitala tymczasowego w miejscowości.

W jaki sposób gościa specjalnego widzą zwykli ludzie? O tym Kabaret K2, który pokazał, co się dzieje, gdy ktoś chce „Być jak Michał Wiśniewski”. Artyście w trakcie całego skeczu uśmiech nie schodził z twarzy!

Gospodarze, których kreatywność nie zna granic, na koniec zafundowali specjalną muzyczną atrakcję. Michał Wiśniewski, który w 2003 roku zajął podczas konkursu Eurowizji siódme miejsce, razem z zespołem Enej wykonał największe przeboje polskich reprezentantów - Edyty Górniak, Michała Szpaka i Cleo - po niemiecku i w nieco zmienionej wersji...

I to wszystko w trzecim odcinku „Kliniki Skeczów Męczących”. Życzymy udanego tygodnia pełnego dobrego humoru!.

Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze