2021-03-17

„Komisarz Mama” - odcinek 3: Nadal przeciwko sobie

0

Konflikty i nieporozumienia pomiędzy Marią a Piotrem sięgają zenitu. Co się dzieje? Współpracownicy wciąż nie uznają zwierzchnictwa Matejko. W trakcie prowadzonej sprawy grupa detektywów nabiera do przełożonej jeszcze większego dystansu. W życiu prywatnym jest nie lepiej. Maria mierzy się z problemami z córką, a sąsiada Łukasza traktuje oschle.

Oglądaj Komisarz Mama online na IPLA.TV.

Całkowita zmiana zdania
Córka Marii, Eliza, nie wraca na noc do domu. Nad ranem nastolatka przychodzi pijana i w trakcie rozmowy z mamą udaje, że nic się nie stało. Maria jest zaskoczona i zraniona zachowaniem córki. Próbuje przemówić jej do rozsądku, szczególnie że w okolicy ktoś rozpija młodzież... Relacja Marii z sąsiadem nie jest najprostsza - kobietą targają wielkie emocje. Matejko oświadcza Łukaszowi, że bardzo jej się podoba, ale minęło za mało czasu od jego rozstania z Klarą, żeby między nimi pomogła powstać zdrowa relacja. Jednak kobieta wbrew własnej deklaracji przychodzi do posiadłości przystojnego mężczyzny, co prowadzi do kolejnej niezręcznej sytuacji...

Zakład o honor
Piotr Żeromski, Jan Rybczyński i Roma Mazur ciągle nie są przychylni sposobom działania swojej szefowej. Stają na drodze jej pomysłom na prowadzenie śledztwa i nie biorą pod uwagę jej wskazówek ani tropów... Są tak negatywnie nastawieni do Matejko, że nie dostrzegają jej zaangażowania w śledztwo zniknięcia Artura Ogrodnika, a odbierają je jako ucieczkę od wspólnego pójścia na strzelnicę. Policjanci są przekonani, że po dziesięciu latach przerwy od służby komisarz nie umie strzelać i boi się do tego przyznać. Robią zakłady, jak ich szefowa sobie poradzi.

Przenikliwość i instynkt
Sprawa, nad którą pracuje zespół, dotyczy próby utopienia Artura Ogrodnika, który zaraz potem... znika ze szpitala. Śledztwo doprowadza komisarz do hurtowni alkoholu i jej właściciela, który rozpija młodzież, żeby zwiększyć sprzedaż swoich wyrobów. Dalsze tropy prowadzą  do Michała Wojnara, pracownika hurtowni i do Natalii Lasoty, matki ucznia, który niedawno popełnił samobójstwo. Współpracownicy uważają, że Matejko błądzi pomiędzy twardymi faktami, które mogą doprowadzić do zakończenia sprawy. Dodatkowo podziały pogłębia zachowanie Marii podczas policyjnej akcji.

Czy Marii uda się ocalić życie Artura? Czy udowodni współpracownikom, że potrafi używać broni? Co dalej z relacją z Łukaszem?

Komisarz Mama w środę o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Komisarz Mama” na Instagramie - @komisarzmama

Komentarze