2021-03-15

Dominika i Zera uczestniczkami „Love Island. Wyspa miłości”

Kim są i jaki mają plan? Czy znajdą w show chłopaka, z którym stworzą związek? Pierwszy krok już zrobiły i zgłosiły się do randkowego programu Polsatu. Drugi zaplanowały wykonać w hiszpańskiej willi, wchodząc odważnie do grupy zżytych ze sobą uczestników. Jakie mają atuty, żeby wygrać rywalizację z obecnymi partnerkami singli? Czy Dominika i Zera osiągną swój cel w „Love Island. Wyspa miłości”?

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na IPLA.TV.

Dominika Wróbel
Szczera, pewna siebie i myśląca pozytywnie - taka jest nowa bombshellka, która przyleciała na „Love Island” nie tylko po to, żeby namieszać, ale przede wszystkim przeżyć przygodę życia i poznać kogoś wyjątkowego.

- Ma 24 lata i od kilku lat mieszka w Londynie. Uwagę mężczyzn najmocniej zwracają jej zielone oczy, kolczyki, tatuaże oraz poczucie humoru.
- Za swój największy sukces uważa zdanie prawa jazdy za pierwszym razem. Największą porażką w życiu Wyspiarki jest jednak fakt, że mimo tego, iż od szczęśliwego dla niej dnia minęło już kilka lat, to wciąż nie prowadzi samochodu.
- Dominika mocno wierzy w to, że marzenia się spełniają, a jej motto życiowe to „Don’t worry, be happy”.
- W skali od 1 do 10 przyznaje sobie 7 punktów, bo - jak mówi - niczego jej nie brakuje, ale zawsze znajdzie się coś, co można poprawić, np. organizację czasu. Wyspiarka wszystko robi na ostatnią chwilę.
- Wymarzony partner Dominiki to taki, który jest nie tylko wysportowany i przystojny, ale także otwarty na świat, nowe wyzwania i niebojący się iść w nieznane.

Zera Ahmedova
Energiczna, kocha przygody, jest wrażliwa, szczera i niezwykle łatwo się denerwuje. Poznajcie wulkan energii!

- Ma 22 lata, ciemne włosy i brązowe oczy. Ma bułgarsko-tureckie korzenie, ale od urodzenia mieszka w Polsce.
- Na co dzień jest przedstawicielem handlowym, jej pasją są makijaż i moda. Przez jakiś czas trenowała kick-boxing, obecnie ze względu na pandemię przerwała treningi.
- Mówi w trzech językach: polskim, bułgarskim i tureckim.
- Potrafi rozkręcić każdą imprezę i nie ukrywa, że zdarza jej się mówić za dużo.
- W skali od 1 do 10 przyznaje sobie 8, bo jak sama mówi „jestem atrakcyjną dziewczyną o wielkim sercu, ale ponieważ nikt nie jest idealny - stąd taki wynik”.
- Sama siebie określa mianem atencjuszki, deklaruje też, że jej facet powinien charakteryzować się przede wszystkim cierpliwością! Byłoby idealnie, gdyby przy okazji był też wysokim brunetem z zarostem.
- Swoje dotychczasowe doświadczenia w związku podsumowuje jednym słowem: dramat. Mimo wszystko nie zamierza się poddawać i na „Wyspie miłości” chce znaleźć miłość i przygodę.

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.