2021-03-10

Angela w „Love Island. Wyspa miłości”. Poznaj uczestniczkę!

0

Jakie zamiary ma blond piękność, która dołączyła do randkowego show Polsatu? Czy zainteresuje się którymś z obecnych singli? A może jej serce zabije szybciej do Islandera, któremu udało się już stworzyć związek? Sprawdź, kim jest Angela Dańczak, czym się na co dzień zajmuje i jakie ma zainteresowania. Oto kolejna bohaterka trzeciej edycji „Love Island. Wyspa miłości” szukająca w programie przygody i czegoś więcej…

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na IPLA.TV.

Angela Dańczak
Ze swoim ostatnim partnerem zamieszkała... po trzecim spotkaniu, śpi w skarpetkach i fascynuje ją ezoteryka. Poznajcie 25-letnią uroczą blondynkę o niebieskozielonych oczach.

- O sobie mówi, że jest dobrym i świadomym człowiekiem, który lubi pomagać innym. Do swoich zalet zalicza szczerość i ufność, deklaruje też, że nie ma na swoim koncie porażek: „wszystko w moim życiu jest lekcją” - przyznaje.
- Na co dzień prowadzi własną działalność gospodarczą, zajmuje się też fotografią i modelingiem.
- W innych ludziach docenia ambicję, szczerość i pozytywne nastawienie. Trudno jej z kolei znieść brak cierpliwości, rozkojarzenie i bujanie w obłokach.
- Największy sukces? „Miejsce, w którym się obecnie znajduję”.
- W skali od 1 do 10 nieskromnie przyznaje sobie 10, bo kocha zarówno swoje wady, jak i zalety.
- Jej życiowe motto, to „twoje życie czeka, aż się pojawisz”.
- Ma za sobą jedynie trzy poważniejsze związki. Ostatnia z jej relacji była najbardziej skomplikowana: „myślę, że wierzyłam w niego bardziej niż on sam w siebie. Mieliśmy inne oczekiwania, ale był to dojrzały i fajny związek”.
- Jej wymarzony facet musi być wyższy od niej, przystojny, dobrze ubrany, ambitny, inteligentny, przedsiębiorczy... Lista życzeń mogłaby ciągnąć się w nieskończoność, ale z tego wszystkiego dla Angeli najważniejsza jest szczerość i szacunek.
- Czego oczekuje od pobytu na „Wyspie miłości”? Przede wszystkim przygody, przeżycia czegoś nowego i oderwania od codziennej rutyny. Masz to jak w banku, Angela!

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze