2021-02-19

Adam Strycharczuk: Czternasta edycja naprawdę „gruba”!

0

Juror „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zapowiada wielkie emocje w nowych odcinkach show. - Będzie, będzie się działo, będzie zabawa - Adam Strycharczuk parafrazując słowa znanej piosenki, opisał, co czeka widzów w 14. edycji programu. W rozmowie z POLSAT.PL i IPLA podzielił się także swoimi przemyśleniami odnośnie swojej roli. Nowe, fantastyczne metamorfozy od 5 marca w piątek o godz. 20:00 w Polsacie.

Ja zawsze sobie powtarzam, że najlepsze edycje już chyba były. Mówię oczywiście o mojej, ale później siadłem jako ten juror i powiem szczerze, że nie wierzę. Będzie naprawdę „grubo” jak to mówi młodzież - ocenił zwycięzca Złotej Twarzy.

Adam Strycharczuk w 13. edycji show debiutował za jurorskim stołem. Czy jego rola się zmieni? - Życzyłbym sobie i widzom, aby pozostać taki sam. Żeby to, co sobie obiecałem - że będę zawsze jak najbardziej obiektywny, że będę oceniał tak, jakbym siedział przed telewizorem - znów przełożyło się na mój fotel. Ale nie jest łatwe, bo pamiętam, jak to było w roli uczestnika, jakie to są emocje i stres, więc czasami przymkniemy oko na pewne rzeczy - stwierdził.

Popularny youtuber zdradził także, jakie inne pozycje z wiosennej ramówki Polsatu go zaciekawiły. Co planuje oglądać?

W czternastej edycji metamorfozy przejdą: Tamara Arciuch, Maja Hyży, Anna Maria Sieklucka, Magda Narożna, Lesław Żurek, Michał Meyer, Piotr Gawron-Jedlikowski i Paweł Góral.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo od 5 marca w piątek o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze