2021-02-18

Nowa kampania Cyfrowego Polsatu: Telewizja dla starszych i młodszych

0

Cyfrowy Polsat rozpoczął emisję nowej kampanii zachęcającej do skorzystania z oferty telewizji satelitarnej lub internetowej, zapewniającej różnorodną rozrywkę dla całej rodziny. Na start pełna oferta programowa przez 30 dni bez opłat, a później możliwość wyboru pakietów już od 30 zł dla całej rodziny.

Oglądaj, tak jak chcesz bez względu na wiek
Ofertę telewizji satelitarnej i internetowej z pakietami już od 30 zł miesięcznie wspiera kampania w telewizji i Internecie, na którą składa się między innymi nowy spot reklamowy w dwóch wersjach (30-sekundowej oraz 15-sekundowej). Tym razem widzowie poznają seniorkę rodu, którą rodzina zainspiruje do zmiany telewizji. W roli głowy rodziny lubiany i ceniony za humor Jacek Braciak. Telewizja w Cyfrowym Polsacie dostępna jest dla każdego bez względu na wiek, a na start operator zapewnia pełną ofertę programową przez miesiąc bez opłat.

Wybierz telewizję, jakiej potrzebujesz
W ofercie telewizji satelitarnej i kablowej IPTV można wybierać pomiędzy 3 podstawowymi pakietami: Pakiet S - w cenie 20 zł/miesiąc oferuje 50 kanałów w telewizji satelitarnej oraz 56 w telewizji kablowej IPTV, Pakiet M - w cenie 30 zł/miesiąc zapewnia dostęp do 72 kanałów w telewizji satelitarnej lub 78 w telewizji kablowej IPTV oraz Pakiet L - w cenie 60 zł/miesiąc, w którym znajdują się 124 kanały w telewizji satelitarnej lub 135 w telewizji kablowej IPTV.

Każdy z zestawów można uzupełnić o Pakiety Premium: Polsat Sport Premium, Eleven Sports, Ekstraklasa, HBO i HBO GO, Cinemax, FilmBox, Dla dzieci czy Dla dorosłych. W ofercie telewizji internetowej OTT z dekoderem EVOBOX STREAM dostępne są trzy pakiety podstawowe: Wygodny - 28 kanałów w cenie 20 zł/miesiąc, Komfortowy - 45 kanałów w cenie 30 zł/miesiąc oraz Bogaty - 94 kanały w cenie 60 zł/miesiąc Do każdego z nich można w dowolnym momencie włączać pakiety dodatkowe na 30 dni. Do wyboru są pakiety sportowe: Polsat Sport Premium, Eleven Sports, Sport oraz filmowe: HBO i HBO GO, Filmbox Premium, Filmy i Seriale oraz Pakiet Dzieci i Pakiet Rozrywka.

Komentarze
© Polsat 2021