2021-02-12

„Nasz nowy dom” na pomoc kolejnym rodzinom od 3 marca

0

Nowe odcinki programu w każdą środę i czwartek o godz. 20:05 na antenie Polsatu. „Nasz nowy dom” daje nadzieję i realną szansę na lepsze życie. To format z misją, którą realizuje doświadczona ekipa najlepszych fachowców w Polsce pod dowództwem Katarzyny Dowbor. Od 3 marca w 16. sezonie widzów czekają kolejne 24 metamorfozy domów i mieszkań rodzin, których los wyjątkowo doświadczył, a także mnóstwo emocji oraz wzruszających momentów.

Oglądaj Nasz nowy dom online na IPLA.TV.

Wiosną ekipa „Naszego Nowego Domu” odwiedzi najróżniejsze zakątki Polski, aby pomóc rodzinom, których sytuacja finansowa nie pozwala na zrealizowanie remontów swoich domów, czy mieszkań. W nadchodzących odcinkach Katarzyna Dowbor będzie musiała zmierzyć się z przejmującymi historiami rodzin, ocenić realne szanse na przeprowadzenie metamorfozy i przekazać naszym bohaterom ostateczną decyzję. W remontach pomoże jej sprawdzone trio architektów - Martyna Kupczyk, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk oraz kierownicy robót Artur Witkowski i Wiesław Nowobilski. Domy naszych bohaterów są w rękach najlepszych specjalistów!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nasz Nowy Dom (@nasznowydom)

W tym sezonie ekipa programu „Nasz Nowy Dom” ponownie przemierzy setki kilometrów po polskich drogach, aby dotrzeć do naszych bohaterów. Wspólnie z kamerą Telewizji POLSAT odwiedzimy m.in. piękne rejony ziemi świętokrzyskiej, czy Mazowsza, gdzie poznamy historię pani Aleksandry, samotnej matki oraz jej dwóch synów Igora i Patryka. Starszy z chłopców, Igor, cierpi na późno zdiagnozowany Zespół Aspergera, nie nawiązuje relacji i nie uczestniczy aktywnie w życiu społecznym, żyje w swoim świecie. Matka utrzymuje rodzinę ze skromnej pensji, która nie pozwala na kosztowny remont, a budynek, w którym żyją, wymaga natychmiastowej interwencji.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nasz Nowy Dom (@nasznowydom)

Poznamy również wstrząsającą historię rodziny z Łodzi. W dzielnicy Bałuty mieszka pani Ania, która sama wychowuje wnuczkę Gabrysię. Rodzice dziewczynki odeszli - mama przegrała walkę z chorobą nowotworową kilka miesięcy temu, wcześniej natomiast zmarł tata. Kobieta została na świecie zupełnie sama, z długami i jednym jedynym celem: wychować wnuczkę. Niestety ich dom jest w tragicznym stanie. Babcia śpi w jednym łóżku z Gabrysią, ponieważ w innych pomieszczeniach domu ściany pokryte są grzybem. Sytuacja rodziny jest beznadziejna i bez wsparcia z zewnątrz, nie ma szans na żadną poprawę.

W nadchodzącym sezonie ekipa „Naszego Nowego Domu” pomoże kolejnym 24 rodzinom. Poza metamorfozą domów bohaterowie programu mogą liczyć również na wsparcie w rozwijaniu swoich ścieżek zawodowych. W premierowych odcinkach, w trosce o środowisko, ponownie pojawi się wiele rozwiązań ekologicznych, takich jak pompy ciepła oraz instalacje fotowoltaiczne.

W związku z zagrożeniem COVID-19 producent programu zapewnia twórcom zabezpieczenie zgodne z aktualnie obowiązującymi wymogami sanitarnymi i przepisami BHP. Program „Nasz nowy dom” na zlecenie Telewizji POLSAT produkuje firma Constantin Entertainment.

Nasz nowy dom od 3 marca w środę i czwartek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2021