2021-02-11

Anna Wyszkoni: „Walentynki z Polsatem”, piosenki i miłość!

0

Popularna wokalistka o udziale w koncercie dla zakochanych oraz pielęgnowaniu uczuć. Anna Wyszkoni znalazła się w gronie znakomitych artystów zaproszonych do występu na scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. W rozmowie z POLSAT.PL i IPLA.TV zdradziła, co szykuje na tę okazję i jakie znaczenie ma dla niej ten koncert. „Walentynki z Polsatem” na żywo w niedzielę 14 lutego od godz. 20:00 w Polsacie.

Zanim widzowie Telewizji POLSAT zobaczą Annę Wyszkoni debiutującą w roli prowadzącej program „Design Dream. Pojedynek na wnętrza”, wokalistka uświetni wielkie wydarzenie, jakim jest koncert „Walentynki z Polsatem”. - Będę miała przyjemność zaśpiewać dwie piosenki - przyznała.

W czasach pandemii muzyczne eventy traktowane są wyjątkowo. - Bardzo się cieszę, bo teraz możemy naprawdę powiedzieć, że to święto. Tych koncertów jest bardzo mało - kontynuowała artystka. - Każde spotkanie z publicznością, nawet przez szklany ekran jest ucztą - dodała.

Anna Wyszkoni ujawniła także jeszcze jeden powód, dla którego występ na scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku będzie przyjemnością. - Cieszę się, że tego dnia będę w pracy, bo ja od lat nie obchodzę specjalnie Walentynek. Uważam, że jeśli się kogoś kocha, to naprawdę trzeba o tym pamiętać codziennie - podkreśliła.

Na koniec artystka zdradziła także, jaka jest jej ulubiona piosenka o miłości i opowiedziała, jakie emocje ten utwór wywołuje u niej niezmiennie od wielu lat.

  

„Walentynki z Polsatem” w niedzielę 14 lutego od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze