2021-01-27

„Love Island. Co dalej”: Oliwia, Mikołaj i miłość po programie

0

Zakochana para zachęca do udziału w trzeciej edycji randkowego reality show Polsatu. Oliwia Knapek i Mikołaj Cieśla byli bohaterami premierowego odcinka „Love Island. Co dalej”, w którym wzajemnie zadawali sobie bardzo osobiste pytania związane nie tylko z pobytem na „Wyspie miłości”. Czego starali się o sobie dowiedzieć? Czy odpowiedzi zaskoczyły ich samych?

Związek Oliwii i Mikołaja trwa w najlepsze. W programie „Co dalej” uczestnicy drugiej edycji opowiedzieli między innymi, jak wygląda ich wspólne życie. - Jesteś bardzo zazdrosny. Niewygodny jesteś, jak śpimy ze sobą. Zabierasz mi kołdrę - żartowała Oliwia. Po chwili znalazła jednak plusy swojego partnera. - Na pewno jesteś opiekuńczy - dodała.

W rozmowie padło nawet pytanie o tym, jak powinien wyglądać idealny ślub Mikołaja. Jego reakcja była bezbłędna! - Oczywiście z tobą - zwrócił się do ukochanej. - W jakimś fajnym, kameralnym miejscu - dodał. Czy  Igor Łubkowski dostałby zaproszenie na to wyjątkowe wydarzenie?

Zakochani wspominają swoją przygodę w Hiszpanii bardzo radośnie, dlatego mocno zachęcają wszystkie samotne dusze do wzięcia udziału w kolejnej edycji „Love Island. Wyspa miłości”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Formularz zgłoszeniowy do „Love Island. Wyspa miłości” dostępny jest tutaj!

Love Island. Wyspa miłości od 28 lutego - odcinek specjalny w niedzielę o godz. 20:00, kolejne odcinki od 1 marca od poniedziałku do piątku oraz w niedziele po godz. 22:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze
© Polsat 2021