2021-01-02

Zobacz relację z finału Foto Models Poland 2020

0

Poznaliśmy triumfatorkę wyborów prestiżowego konkursu. Kto wygrał? Do emocjonującej rywalizacji o nagrody główne i wyróżnienia stanęło czternaście pięknych dziewczyn z całej Polski. Finał odbył się na malowniczej Riwierze Tureckiej. Jak przebiegał? Polsat przedstawił reportaż z Foto Models Poland 2020.

Po eliminacjach i półfinałach w Polsce wybrana grupa dziewczyn udała się w egzotyczną przygodę do słonecznej Turcji i trafiła w gościnne progi pięciogwiazdkowego hotelu Crystal Admiral Resort Suites & SPA w Çenger.

Na uczestniczki, oprócz przygotowań do finałowego wieczoru, czekały liczne atrakcje. Zwiedzały zabytki, poznały lokalne zwyczaje, relaksowały się w spa, doskonale bawiły się w aqua parku, uprawiały parasailing i wzięły udział w rejsie statkiem pirackim po Morzu Śródziemnym. Okazało się, że jesienna pogoda na Riwierze Tureckiej zdecydowanie zachęca do kąpieli.

Emocji nigdy za wiele! Organizatorzy konkursu przygotowali dla finalistek... rafting! Z pewnością na długo zapamiętają te chwile i chętnie będą do nich wracać.

Spływ rwącą rzeką dostarczył wielu wrażeń. Tym bardziej że w takim ekstremalnym wyzwaniu nigdy wcześniej nie uczestniczyły.

W trakcie pobytu odbywały się liczne sesje zdjęciowe. Dla ilu młodych pań z tego grona będzie to nowy sposób na życie i rozwój zawodowej kariery przed profesjonalnym aparatem fotograficznym? Cały czas towarzyszyły im również kamery Polsatu.

Podczas gali finałowej dziewczyny zaprezentowały się w czterech wyjściach: strojach tureckich, sukniach koktajlowych Luminès Showroom, w strojach JuletteK i efektownych kreacjach wieczorowych Attraction Paris z kolekcji Barbary Ziendalskiej, uszytych na miarę w stylu lat dwudziestych.

Urodę polskich dziewcząt oceniło międzynarodowe jury. Poza walorami czysto fizycznymi liczyła się także gracja i umiejętności komunikacyjne.

Laureatki:
Foto Models Poland 2020: Magda Przekopińska (Białystok)
Foto Models Attraction Paris 2020: Mariana Żywotowska (Kraków)
Foto Models Luminès 2020: Wiktoria Kozar (Warszawa)
Foto Models hotelu Crystal Admiral 2020: Patrycja Jarocka (Biała Podlaska)
Foto Models Metin Tour 2020: Wiktoria Karkosz (Rawicz)

Galę uświetniła swoim głosem polska piosenkarka Dagmara Kajdel. Choreografię przygotowała Ewelina Kleszczyńska, a wydarzenie poprowadziła Natalia Gosiewska.

Komentarze