2020-12-03

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” specjalnie dla Fundacji Polsat

0

Święta to czas, kiedy jeszcze większą troską powinniśmy otoczyć tych, którzy liczą na naszą pomoc. Takiego wsparcia potrzebują także podopieczni Fundacji Polsat. To właśnie dla nich 18 grudnia o godz. 20:00 w Polsacie przepiękne metamorfozy zaprezentują gwiazdy specjalnego świątecznego odcinka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Zwycięzca przekaże Fundacji Polsat aż 100 tysięcy złotych!

To będzie niezapomniany odcinek w świątecznym klimacie. Największe hity, bez których wielu z nas nie wyobraża sobie Świąt Bożego Narodzenia, wykonają zwycięzcy i uczestnicy poprzednich edycji show: Katarzyna Skrzynecka, Ewelina Lisowska, Czadoman, Gosia Andrzejewicz, Stefano Terrazzino, Adam Strycharczuk, Katarzyna Dąbrowska, Filip Lato i Marek Kaliszuk.

W roli prowadzących zobaczymy niezawodnego Macieja Dowbora oraz Krzysztofa Ibisza, którego czeka nie lada wyzwanie, bo specyficzne poczucie humoru Piotra Gąsowskiego jest trudne do podrobienia.

Za jurorskim stołem zasiądą: Przewodnicząca Rady Fundacji Polsat - Małgorzata Nawrocka, jurorka Małgorzata Walewska i na co dzień prowadzący program, aktor Piotr Gąsowski.

- Przypada mi w programie wyjątkowa rola, gdyż zasiądę za stołem jurorskim obok fantastycznych osób - diwy operowej Małgorzaty Walewskiej i Piotra Gąsowskiego, który zazwyczaj prowadzi ten program, a w tym roku wcielił się również w rolę Mikołaja w corocznej wielkiej akcji Telewizji Polsat i Biura Reklamy Polsat Media „Mikołajkowy Blok Reklamowy”. To ogromne wyróżnienie, że wraz z nimi będę mogła oceniać występy tych fantastycznych wykonawców. Zwycięzca odcinka specjalnego przekaże Fundacji Polsat aż sto tysięcy złotych. Za to wsparcie chciałabym bardzo podziękować w imieniu Fundacji i jej podopiecznych - mówi Małgorzata Nawrocka, Przewodnicząca Rady Fundacji Polsat.

Kogo usłyszymy na świątecznej scenie? W pierwszą damę piosenki, wokalistkę jazzową Ellę Fitzgerald w utworze „Winter Wonderland” wcieli się Katarzyna Skrzynecka. Z kolei Katarzyna Dąbrowska w roli Seweryna Krajewskiego zaśpiewa przepiękną świąteczną balladę, pt. „Dzień jeden w roku (Jest taki dzień)” Czerwonych Gitar. Ewelina Lisowska jako Edyta Górniak wykona piosenkę „Pada śnieg”. Marek Kaliszuk przeistoczy się w nieodżałowanego George’a Michaela w hicie wszechczasów „Last Christmas”. Gosia Andrzejewicz przemieni się w postać, dzięki której udowodniła w 13. serii programu, że nie ma rzeczy niemożliwych, czyli Mariah Carey. Piosenkarka zaśpiewa przebój „All I Want For Christmas”. Jakie niespodzianki szykują pozostałe gwiazdy show? Przekonajcie się sami!

Fundacja Polsat to jedna z największych organizacji pozarządowych działających na terenie Polski, od dwudziestu czterech lat kieruje swoją pomoc do chorych dzieci i ich rodziców. Do dziś Fundacja objęła swoją pomocą prawie 37 tysięcy małych pacjentów i wsparła finansowo 1 725 szpitali i ośrodków medycznych w całym kraju, które zostały wyremontowane lub wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny. W sumie na cele statutowe Fundacja przekazała dotąd 250 501 703,59 złotych.

Więcej informacji o działaniach Fundacji Polsat - www.fundacjapolsat.pl

Producentem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jest firma Endemol Shine Polska. Reżyserem jest Bolesław Pawica. Muzycznie nad projektem czuwa Marcin Urban. Choreografią zajmuje się Krzysztof Adamski, a umiejętność śpiewu szlifuje u uczestników Agnieszka Hekiert.

  

Odcinek specjalny Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18 grudnia w piątek o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze