2020-10-31

Oto czwórka finalistów 13. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Rywalizacja o miejsce w górnej połowie rankingu trwała do samego końca. Ostatecznie w finale znaleźli się Gosia Andrzejewicz, Paweł „Czadoman” Dudek, Filip Gurłacz oraz Marta Gałuszewska. Kto wygra 13. edycję „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i otrzyma 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny. Dla kogo Złota, Srebrna, Brązowa i Żelazna Twoja Twarz? Co zaprezentują pozostali uczestnicy w duetach? Oglądaj decydujący odcinek w sobotę 7 listopada o godz. 22:10.

glądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na IPLA.TV.

- Czuję większą swobodę na scenie. Używam nowych gestów. Na pewno moi fani doczekają się mojego rozwoju - tak Gosia Andrzejewicz skomentowała swój udział w programie jeszcze w marcu, zanim z powodu pandemii został przeniesiony na jesień. Odpowiedzialni za wokal i choreografię Agnieszka Hekiert i Kris Adamski trafili na świadomą swojego ogromnego potencjału gwiazdę, szlifowali diament, a ona błyszczała coraz mocniej.

  

W trzecim odcinku wygrała jako Mariah Carey, potem sumiennie zbierała punkty, a w półfinale znów sięgnęła po czek odcinka jako Beata Kozidrak. To pozwoliło piosenkarce nie tylko wskoczyć do topowej czwórki, ale zgromadzić 285 punktów, najwięcej ze wszystkich.

  

Drugi w rankingu z 281 punktami? Czadoman! Oto kolejny twórca hitów disco polo w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, który udowadnia, że jest wszechstronnym i utalentowanym wokalistą. A to przecież nie wszystko! - Walczymy nie tylko ze swoimi słabościami, ale i przyzwyczajeniami. To duże wyzwanie aktorskie z mojej strony. Tym bardziej że ja z profesjonalnym aktorstwem nie miałem nic wspólnego - wskazał Paweł Dudek. W czwartym odcinku sprawił, że na koncertach Budki Suflera mógłby śpiewać „Jolka, Jolka pamiętasz” za Felicjana Andrzejczaka.

  

Miał bardzo mocny start, bo już w drugim odcinku tak wspaniale rymował jako Eminem, że otrzymał czek na 10 tysięcy. Potem okazało się, że jedyny, ale za to w trzech odcinkach przed półfinałem zajmował drugie miejsce, niewiele ustępując zwycięzcom i gromadząc potrzebne punkty. Razem uzbierał ich 277. Aktor Filip Gurłacz przyjął zaproszenie do show, podjął się nietypowej roli i z pewnością nie żałuje swojej decyzji. - Jestem otwarty na nowe wyzwania. Lubię przekraczać własne granice, nie boję się „niewygodnych” zadań czy sytuacji - zapowiadał przed startem w wywiadzie dla POLSAT.PL. Wszystko się potwierdziło.

  

Był triumfalny „Szampan” jako sanah w siódmym odcinku oraz wielkie „Halo” pod postacią Beyoncé w dziewiątym, czyli dwa sukcesy w drodze do finału. Piosenkarka Marta Gałuszewska szybko wskoczyła do czołówki i do końca się w niej utrzymywała, czarując wokalnymi możliwościami i doskonale podrabiając bardzo różne barwy głosu. To ostatecznie dało jej bezcenne 269 punktów i czwarte miejsce gwarantujące finał. 

  

Zapytana przez POLSAT.PL, jaka będzie 13. edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, nie miała wątpliwości. - Najlepsza! Zaskakująca. I wcale nie pechowa - stwierdziła. Nie można temu zaprzeczyć.

  

A to przecież nie koniec! W rozstrzygającym odcinku czeka na fanów show mnóstwo emocji. Tym razem finaliści decydują o swoich metamorfozach. W kogo się zamienią, żeby zaprezentować największy kunszt wokalno-taneczno-aktorski i zwyciężyć? Druga czwórka z rankingu, czyli Karol Dziuba, Natalia Avelon, Kamila Boruta i Maurycy Popiel, stworzy zaskakujące duety.

Kto jest faworytką lub faworytem? Zapraszamy!

Finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo w sobotę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo