2020-10-17

MUZO.FM w piątce najlepszych stacji radiowych w Polsce!

0

W miastach powyżej 100 tysięcy w grupie wiekowej 16-49 zajmuje drugie miejsce. To dzięki wiernym słuchaczom, którzy spędzają z MUZO.FM wiele minut, dając jasny sygnał, że oferta stacji jest dla nich atrakcyjna. Wielu z nich wspiera radio od początku i z pewnością 20 października nie przegapi doskonałej okazji do wspólnego świętowania szóstych urodzin. Sto lat!

Według danych ostatniej fali badań Radio Track Milward Brown, obejmującym stacje ogólnopolskie i sieci radiowe, w rankingu ogólnopolskim, średni czas słuchania MUZO.FM wyniósł ponad 157 minut na jednego słuchacza, co dało stacji piąte miejsce! Jeszcze wyżej, bo na drugim miejscu z wynikiem 159 minut, MUZO.FM znalazło się w rankingu miast powyżej 100 tysięcy mieszkańców w grupie wiekowej 16-49.

We wtorek 20 października MUZO.FM obchodzi swoje szóste urodziny. Niestety mniej huczne jak w poprzednich latach, jednak nie mniej ważne. Tego dnia na antenie będą czekać na słuchaczy niespodzianki.

- To właśnie dzięki wiernym słuchaczom gramy już od sześciu lat! Niestety w tym roku nie uda się nam spotkać i świętować na tradycyjnym Muzofeście, ale wierzę, że nasza impreza powróci w następnym roku. Tymczasem zapraszamy tam, gdzie czekają na słuchaczy najlepsze kawałki, czyli do MUZO.FM. Bądźcie z nami! - powiedział Marcin Bisiorek, dyrektor programowy radia MUZO.FM.

Na fanów najlepszych kawałków czeka również kanał MUZO.TV w serwisie YouTube. Bez wychodzenia z domu można m.in.:

- powrócić do klubu „Stodoła” i ponownie bawić się na poprzednich urodzinach MUZO.FM wraz z wyjątkowymi gwiazdami, takimi jak The Dumplings:

- Krzysztof Zalewski:

- czy z zespołem Happysad:

- posłuchać świetnych koncertów organizowanych w ramach cyklu „#MUZOLive”

- zobaczyć rozmowy z wyjątkowymi artystami, takimi jak: Katie Melua czy Krzysztof Zalewski.

Dziękujemy słuchaczom za wybór MUZO.FM!

Komentarze
© Polsat 2021