2020-10-17

„Bad Boy” - odcinek 2: Nieczysta walka o przywództwo

Pablo zostaje pojmany przez policję i trafia do aresztu na skutek nieudanej akcji przeprowadzonej przez młodych rekrutów. Mimo to jego pozycja w klubie fanatyków Unii stale się umacnia. Członkowie grupy szykują mu oprawę do więzienia i czekają, aż znów zasili ich szeregi, co bardzo nie podoba się Twardemu, przywódcy „Kanibali”...

Policjanci wiedzą, że zatrzymali jednego z głównych dowodzących grupą „Kanibali” - inicjatora większości nielegalnych ustawek i rekruta nowych członków. W więzieniu Pablo zostaje wnikliwie przesłuchiwany przez śledczych oraz bezkompromisową i bezwzględną prokurator, Annę Dąbrowską, która jest uznawana za jedną z najlepszych w swoim zawodzie. To kobieta, która zawsze osiąga to co chce, nieważne jakimi środkami. Mimo że Pablo nie przyznaje się do winy, prokurator nie daje za wygraną i przygotowuje plan, który ma zatrzymać Pawła za kratkami na długie lata.

Natomiast Adam Kos chce rozbić grupę „Kanibali” od środka. W tym celu sprowadza do miasta niebezpiecznie piękną i inteligentną kobietę. Okazuje się, że Ola to policjantka działająca pod przykryciem, która ma odgrywać dziewczynę Piotra i adwokat... Pabla. Kobieta ma uwolnić go z aresztu. Choć policjantka dobrze zna swoją rolę, do „gry” wkraczają emocje. Już na pierwszym spotkaniu zaczyna iskrzyć, czego nie może znieść Piotr.

Podczas przesłuchania z prokurator Anną Dąbrowską, Paweł dowiaduje się o zdradzie Twardego, przywódcy „Kanibali”. Planuje zemstę, którą wykonuje z pomocą innych członków ugrupowania zaraz po wyjściu z aresztu. 

Czy Pablo zajmie miejsce przywódcy? Jak rozwinie się jego znajomość z piękną Olą?