2020-10-15

„Taniec z Gwiazdami”: Sylwester Wilk walczy z hejtem

0

Niepełnosprawny sportowiec nie przejmuje się komentarzami po powrocie do show. Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz w wyjątkowych okolicznościach mogli wrócić do „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Radość była ogromna, ale para niestety znalazła się w ogniu krytyki hejterów. To jednak nie popsuło ich doskonałych humorów przed dziewiątym odcinkiem.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na IPLA.TV.

Powrót Sylwestra Wilka do programu, który zrezygnował z powodu zaogniającej się kontuzji, był zaskoczeniem nie tylko dla widzów „Tańca z Gwiazdami”. - Dowiedzieliśmy się o tym, że możemy ponownie pojawić się w show, parę godzin wcześniej niż cała Polska - wspomina sportowiec. - Ja zgodziłam się z automatu. I było to bardziej emocjonalne niż przemyślane. Na szczęście grafik mi się zgadzał - wtrąca Hanna Żudziewicz. - Myślę, że los się do nas uśmiechnął. Dostaliśmy szansę powrotu. I chyba każdy na naszym miejscu by ją wykorzystał - dodaje tancerka.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

U Sylwestra sytuacja była bardziej skomplikowana. - Warunkiem udziału w „Tańcu z Gwiazdami” była zgoda lekarzy. Przyjmuję antybiotyki, które na szczęście dobrze na mnie działają. Obrzęk zmalał, wszystko jest na dobrej drodze. Dostałem zielone światło od mojej lekarz prowadzącej, więc jestem - mówi. Oprócz zgody lekarza konieczna była jeszcze zgoda... dziewczyny Sylwestra. Zapytał ją o to jako drugą w kolejności.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Od soboty 10 października Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz przygotowywali się w pocie czoła. Kilkutygodniowa przerwa zrobiła swoje. - To, co mnie najbardziej cieszy, to że Sylwester tęsknił za tańcem! - mówi jego partnerka. - Pamiętam, że jak przyszedł do programu, wstydził się zatańczyć choćby dwa kroki, a teraz cały czas tańczy. Sylwek zakochał się w tańcu! - stwierdza tancerka.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sylwester Wilk (@sylwesterwilkofficial)

Niestety powrót Sylwestra i Hani nie spodobał się niektórym internautom, którzy nie szczędzili słów krytyki w sieci. - Sporo w życiu przeszedłem. Mam za sobą wiele niefajnych sytuacji, z którymi na szczęście sobie poradziłem. Dlaczego ten hejt miałby mnie jakoś osobiście boleć? Znam swoją wartość - twierdzi Sylwester. - Jako uczestnicy przyszliśmy do programu nie po to, aby ze sobą rywalizować, ale by tańczyć i się dobrze bawić. Dla mnie istotne było to, że za parę, która musiała odejść z przyczyn niezależnych, wraca para, która wcześniej także odeszła z przyczyn niezależnych. I myślę, że takie rozwiązanie jest jak najbardziej fair - podsumowuje.

  

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Komentarze
© Polsat 2020