2020-10-14

„Paranienormalni Show”: Napad, ochrona i... miłosny stand-up

0

W siódmym odcinku programu „Kabaret na dobry wieczór” działo się bardzo dużo! Po raz drugi gospodarzem wyjątkowego święta, jakim jest piętnastolecie Kabaretu Paranienormalni, był aktor Michał Czernecki. Bohaterowie cyklu tym razem zaprezentowali widzom dwa skecze, a w kolejnej odsłonie „Paranienormalni Show” wystąpili również: Kabaret Czesuaf, Mariusz Kałamaga, Jacek Noch i Martyna Rodzik.

Oglądaj Kabaret na dobry wieczór. Paranienormalni Show online na IPLA.TV.

Na początek premierowy skecz Kabaretu Paranienormalni. Jak przebiegał „Napad” na bank BGRCWZ Wschodni w Otwocku? - Zakładników jest dziesięciu. Wszyscy to są pracownicy banku. Ja tam mam kredyt. Mi nie jest żal - mówił specjalny wysłannik służb, który kontaktował się z napastnikami. W trakcie negocjacji pojawiły się jednak komplikacje: chodziło im o okup czy... okap? Jak udało się rozwiązać tę sytuację?

Pozostając w temacie stróżów porządku... Z czym muszą się mierzyć szanowani jak strażnik miejski, irytujący jak kanar w tramwaju i czujni jak teściowa supermarketowi „Ochroniarze”? Kabaret Czesuaf śpiewająco ujawnił całą prawdę o ich zawodzie.

A jaka jest prawda o zawodzie kabareciarza? Michał Czernecki swego czasu występował gościnnie z Kabaretem Paranienormalni i poznał ich życie w drodze od podszewki. - Pojechałem z nimi w dwie trasy: pierwszą i ostatnią - żartował. Uchylił także rąbka tajemnicy, dlaczego była to dla niego trauma. Co takiego działo się w kulisach? Dlaczego nabrał wielkiego szacunku dla wszystkich artystów kabaretowych?

„Wizyta domowa” potrafi dostarczyć niezwykłych odkryć. Szczególnie jeżeli następnego dnia po imprezie pan doktor odwiedza mocno skacowanego pacjenta. W całą historię wplątany zostaje dostawca pizzy. Co wydarzyło się podczas wieczornej balangi? Okazało się, że lekarz i badany mężczyzna spotkali się już wcześniej, a zaskakującą prawdę pokazał telefon komórkowy jednego z nich...

Mariusz Kałamaga w stand-upie o dziwnych, pandemicznych czasach, ale to była tylko zapowiedź kolejnego występu.

Na scenie pojawili się chorujący na stwardnienie rozsiane Jacek Noch i Martyna Rodzik, którzy z humorem i dystansem opowiedzieli o historii swojej miłości.

Dziękujemy za wspólną zabawę i do zobaczenia w kolejną środę!

Kabaret na dobry wieczór. Paranienormalni Show w środę o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2021