2020-10-02

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 2, odcinek 29

0

Poznaliśmy wyniki głosowania oraz parę, która musiała opuścić program. Najpierw decydowali widzowie randkowego reality show w oficjalnej aplikacji, a potem sami uczestnicy musieli wskazać, która dwójka ma najmniejsze szanse na stworzenie związku. To jeden z najbardziej emocjonujących momentów w „Love Island. Wyspa miłości”. Jakie będą jego następstwa?

Wszystko o uczestnikach w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na IPLA.TV.

Od tej wiadomości zaczęło się najgorsze... „Wyspiarze, to będzie niezapomniany wieczór. Prawda dodaje skrzydeł, ale potrafi być też przykra. Zbierzcie się wszyscy w kręgu ognia. #dreamteam #koniecpolprawd”.

- Nasz program powoli zbliża się już do ostatniej prostej, więc będę u was coraz częściej - wytłumaczyła swoją obecność Karolina Gilon. - Wiecie, że w tym programie najważniejsza jest miłość. Powtarzam to za każdym razem. Ważni jesteście wy i równie ważni są widzowie, którzy codziennie chłoną wasze miłosne zmagania - kontynuowała.

Pytanie w aplikacji brzmiało: „Która z par ma największe szanse na miłość?” Już wiemy. - Nasi widzowie doceniają szczere uczucie pomiędzy... Julią i Dominikiem! - wskazała prowadząca. - Dziękujemy! - ucieszyli się. Czy można być jeszcze szczęśliwszym? - Może być ciężko, ale będziemy próbowali - stwierdzili.

- Widzowie kibicują także z przekonaniem Oli i Rafałowi - podawała wyniki Karolina Gilon. - Pomyślelibyście już pierwszego dnia, że tak dobrze się dobierzecie? - zapytała, a wtedy on przywołał wspomnienie. - Jak dziewczyny stały przy basenie, usłyszałem jej śmiech i stwierdziłem, że musi być tak sympatyczna, i to mnie urzekło najbardziej - opowiadał. - To było miesiąc temu... - dodała jego dziewczyna.

Kto następny? - Mnóstwo naszych widzów dopinguje również temu, co zaczęło się dziać między Magdą i Igorem - oznajmiła prowadząca. - Widziałam już kilka ciekawych ogłoszeń na miejscówki dla ciebie. W Warszawie - dodała. Czy rzeczywiście Londyńczyk wróci do Polski po programie i z nią zamieszka?

- I wreszcie... Alicja i Mundek! - ogłosiła ostatnią z bezpiecznych w tym momencie par. - Warto walczyć o miłość, bo widzowie wciąż wierzą, że wam się uda - oświadczyła Karolina Gilon, a para z bardzo krótkim stażem nie mogła wyjść ze zdziwienia, że została aż tak doceniona.

Dodamy tylko dla formalności, że kolejność względem oficjalnego rankingu była przypadkowa, a na środek zostali zaproszeni Oliwia i Mikołaj oraz Kornelia i Mika. No i teraz dopiero zaczęły się emocje...

Wszyscy mieli niewiele czasu na decyzję, a potem musieli napisać na tabliczkach imiona osób z pary, która miała pozostać w programie. Dominik zagłosował na Oliwię i Mikołaja, Magda na Kornelię i Mikę, ale jej partner był innego zdania. Mundek doprowadził do remisu, ale pozostali byli jednomyślni, wybierając Oliwię i Mikołaja i żegnając w ten sposób Kornelię i Mikę. Czy zgadzacie się z ostatecznym werdyktem?

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze
© Polsat 2021