2020-09-24

„Taniec z Gwiazdami” na hucznym polskim weselu

0

Najlepsza taneczna impreza w piątek 26 września o godz. 20:05 w Polsacie. Uczestnicy w szóstym odcinku programu zatańczą do weselnych szlagierów, a ich choreografie zainspirowane będą... weselnymi wpadkami! W roli gości specjalnych „Dancing with the Stars” między innymi Sławomir i Kajra oraz Michał Wiśniewski.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na IPLA.TV.

Co najbardziej lubią Polacy? Dobrą zabawę! A jak dobra zabawa - to tylko na prawdziwie polskim weselu! Ale w takiej imprezie nikt z nas jeszcze nigdy nie uczestniczył! W szóstym odcinku 11. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” tematem przewodnim będą weselne wpadki. Każdy z uczestników będzie musiał nie tylko zaprezentować się tanecznie, ale także... aktorsko! „Pierwszy taniec” zaprezentują Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska.

- Przed nami najzabawniejszy odcinek jedenastej edycji - zapewnia Edyta Zając. – Już same próby i treningi dostarczają nam mnóstwo śmiechu. Mam nadzieję, że widzowie także będą się dobrze bawić. Razem z Michałem pokażemy siebie od zupełnie innej, dotąd nieznanej strony. Nasz taniec nie będzie taki poważny jak do tej pory. Co niestety skutkuje tym, że boli mnie całe ciało - od stóp po czubek głowy mam zakwasy. Na treningach dostałam ksywę „zdziwiona Grażyna” - kroki są tak trudne, że nie potrafię zapanować nad mimiką! - przyznaje.

Koneserzy wesel dobrze wiedzą, że nic tak nie podrywa do zabawy jak muzyka. W „Tańcu z Gwiazdami” nie zabraknie oczywiście weselnych szlagierów. W roli gości specjalnych: Sławomir i Kajra, Michał Wiśniewski, Paweł Jasionowski i Poparzeni Kawą Trzy.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Komentarze
© Polsat 2020