2020-09-23

Paweł Małaszyński o współpracy na planie z Joanną Liszowską

0

Jak wyglądają relacje aktora z jedną z głównych bohaterek serialu „Przyjaciółki”? Paweł Małaszyński dołączył do obsady produkcji Polsatu przed rozpoczęciem 16. sezonu. Choć on i Joanna Liszowska znają się od lat, to jest to ich pierwsze spotkanie na planie. W jednym z wywiadów opowiedział, jak wygląda ich współpraca. Czy jest równie burzliwa jak na ekranie?

Oglądaj Przyjaciółki online na IPLA.TV.

Początki ich znajomości nie są najłatwiejsze - a to kurier myli kolejny raz drzwi i dzwoni do mieszkania Patrycji, innym razem w jej drzwiach stają trzy piękne kobiety poszukujące Artura. Na szczęście, mimo sąsiedzkich serialowych sprzeczek, współpraca Joanny i Pawła układa się idealnie. Jak przyznaje Paweł w rozmowie z „Tele Tygodniem”, to ich pierwsze spotkanie na planie. - Z Asią znamy się od wielu lat, ale nigdy do tej pory nie graliśmy razem. Więc bardzo się cieszę, że w końcu mamy taką możliwość. Jest bardzo pozytywną, otwartą osobą z ogromnym poczuciem humoru. Cudownie dogadujemy się na planie - zdradza w wywiadzie.

Co Paweł Małaszyński mówi o swojej postaci? Czym Artur nas jeszcze zaskoczy? - Dawno nie grałem takiej pozytywnej postaci jak on! Nie mogę zdradzać zbyt wiele, ale ma taką rysę, która może zrazić do niego Patrycję. Będzie jednak walczył, żeby nie stanęło to na przeszkodzie w ich znajomości - dodaje aktor.

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze