2020-09-23

„Bez skrupułów”: Polityczny thriller od 31 października

0

Serial w gwiazdorskiej obsadzie o kulisach pracy policji oraz służb specjalnych. W rolach głównych giganci polskiego aktorstwa: Janusz Gajos i Andrzej Seweryn. Na ekranie pojawi się także Maria Dębska, która nie występowała w wersji kinowej filmu! Jej partnerem będzie Maciej Maleńczuk, grający ekscentrycznego właściciela nocnego klubu. „Bez skrupułów” od 31 października w sobotę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

„Bez skrupułów” to pięcioodcinkowy polityczny thriller, którego emisja została zaplanowana na trzy soboty: 31 października, 7 i 14 listopada. Główną bohaterką jest młoda, uczciwa policjantka Kaja (Marta Nieradkiewicz), która w czasie jednej z nieudolnie przeprowadzonych akcji zostaje porwana i zgwałcona. Uciekając, zabija swoich oprawców, a w raporcie zataja okoliczności zajścia i odchodzi z pracy.

Kilka lat później, odnajduje ją były szef (Janusz Gajos), żeby namówić do powrotu i rozpracowania przestępców zajmujących się budowaniem piramidy finansowej o ogromnym zasięgu. Tropy prowadzą do nieuczciwego biznesmena (Andrzej Seweryn) wykorzystującego polityczne znajomości do ochrony własnych interesów.

W serialu występują także: Olgierd Łukaszewicz, Mateusz Kościukiewicz, Piotr Stramowski, Danuta Stenka, Ewa Kasprzyk, Krzysztof Stroiński czy Artur Żmijewski.

„Bez skrupułów” od 31 października w sobotę o godz. 20:00 na antenie Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2020